GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

M:tel osnovao novu kompaniju

M:tel osnovao novu kompaniju
POTEZI
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 21.05.2023 / 16:29
Autor: SEEbiz
BANJA LUKA - Kompanija M:tel a.d. Banja Luka osnovala je kompaniju DOO Sky Towers Infrastructure sa sjedištem u Banjaluci.

Djelatnost preduzeća su bežične telekomunikacije, objavljeno je na sajtu Banjalučke berze.

Za prvog direktora imenovan je Boris Aćimović, dosadašnji rukovodilac sektora za primarnu infrastrukturu u M:telu. Aćimović ima ovlaštenja za potpisivanje poslova do iznosa od 100.000,00 KM, a za poslove preko tog iznosa morat će pribaviti prethodnu pisanu saglasnost Skupštine Društva.

Društvo je registrovano i za vanjskotrgovinski promet u okviru registrirane djelatnosti.

Kapital preduzeća je 10.000 KM, a sjedište je u Ulici Vuka Karadžića.

Tagovi: M:tel, Telekom Srpske, Boris Aćimović, Sky Towers Infrastructure
PROČITAJ I OVO
Jadrolinija poništila natječaj za električne brodove
POTEZI
Jadrolinija poništila natječaj za električne brodove
RIJEKA - Od električnih brodova Jadrolinije zasad ipak ništa. Najveći hrvatski putnički brodar poništio je natječaj od 45 milijuna eura raspisan u siječnju jer se na njega nije javio "nijedan sposoban natjecatelj".
Vlasnik Binga kupuje dionice BH Telecoma
KUPNJA
Vlasnik Binga kupuje dionice BH Telecoma
SARAJEVO - Vlasnik Binga Senad Džambić nastavio je kupovati dionice u BH Telecomu.
Prodaja tornjeva podigla kreditni rejting United Grupe
REJTING
Prodaja tornjeva podigla kreditni rejting United Grupe
LONDON - Rejting agencije S&P Global i Moody’s pozitivno su revidirale ocjene United Grupe i njene izglede u budućnosti, saopšteno je u srijedu iz kompanije.
ReversingLabs imenovao Petera Doggarta za glavnog operativnog direktora
KARIJERE
ReversingLabs imenovao Petera Doggarta za glavnog operativnog direktora
ZAGREB - ReversingLabs nedavno je imenovao američkog stručnjaka Petera Doggarta za glavnog operativnog direktora (Chief Operating Officer). Na toj će funkciji raditi na daljnjem širenju poslovanja i inovativnih rješenja za zaštitu globalnog lanca opskrbe softvera.
Otvorena nova pista na Aerodromu Nikola Tesla
PISTA
Otvorena nova pista na Aerodromu Nikola Tesla
BEOGRAD - Nova pista ne Aerodromu „Nikola Tesla“ u Beogradu, dužine 3.500 metara, otvorena je danas.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE