GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Butković o Jadroliniji: Istraga još traje

Butković o Jadroliniji: Istraga još traje
PORUKE
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 14.10.2024 / 10:35
Autor: SEEbiz
ZAGREB - Potpredsjednik Vlade i ministar Oleg Butković u ponedjeljak je dao izjavu za medije te je ponovno komentirao Jadroliniju.

Saborska oporba traži političku odgovornost zbog slučaja Jadrolinije. Zastupnici Mosta pokreću interpelaciju.

“Ja još nisam imao interpelaciju u ovih osam godina, kad to bude, ja ću doći u Sabor pa ćemo razgovarati”, rekao je Butković, prenosi N1.

Na izvješće o rezultatima istrage koje je procurilo i komentare da se štiti David Sopta, ministar je kazao:

“Ne mogu komentirati takve špekulacije. Nacrt izvješća čiju autentičnost ministarstvo nije potvrdilo, istraga još traje, kad budemo imali konačno izvješće, onda ćemo o tome razgovarati dalje. Do tada, ne bum se lovil na te udice.”

“Ministar ne vodi istragu, to radi povjerenstvo, to radi struka, inspektori, ljudi koji su ovlašteni da takvu istragu rade. Ne mogu komentirati nešto što ja ne vidim i u što nisam upućen”, poručio je Butković.

Na pitanje je li se čuo sa Soptom, Butković je kazao: “Svaki dan se čujem sa svim direktorima u resoru, pa tako i sa Soptom, čuli smo se prošli tjedan.”

Tagovi: #butković,  #jadrolinija,  #sopta
PROČITAJ I OVO
DORH prije godinu dana dobio izvješće o problematičnom poslovanju Hrvatskih šuma
OTKRIĆA
DORH prije godinu dana dobio izvješće o problematičnom poslovanju Hrvatskih šuma
ZAGREB - Ured državne revizije potvrdio je za N1 da su prije gotovo godinu dana uputili Državnom odvjetništvu (DORH) svoje izvješće o poslovanju Hrvatskih šuma kojim su utvrđene brojne nepravilnosti i propusti.
Trgovci bez komentara na bojkot
UŠUTJELI
Trgovci bez komentara na bojkot
ZAGREB - Iz trgovačkih lanaca nisu željeli komentirati današnji bojkot trgovina, no tvrde da se unatoč izazovnom poslovnom okruženju trude prilagoditi potrebama i mogućnostima kupaca kontinuiranim akcijama.
Bojkot uspio, Hrvati dramatično srušili promet trgovina
SUZDRŽALI SE
Bojkot uspio, Hrvati dramatično srušili promet trgovina
ZAGREB - Porezna uprava objavila je nove podatke koji pokazuju kakav je odaziv građana na bojkot trgovina zbog visokih cijena.
Šušnjar: Danas će svi shvatiti moć kupaca
PORUKE
Šušnjar: Danas će svi shvatiti moć kupaca
ZAGREB - Ministar gospodarstva Ante Šušnjar rekao je u petak nakon sjednice Vlade, da je današnji bojkot trgovina ključni trenutak kada će svi shvatiti moć kupaca i kada će se tržište početi regulirati.
Plenković o bojkotu trgovina: Poruka građana je važna
PREMIJER
Plenković o bojkotu trgovina: Poruka građana je važna
ZAGREB - Današnji bojkot trgovina je važna i artikulirana poruka građana koja će biti uzeta u obzir, rekao je u petak premijer Andrej Plenković.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE