Knicksima i treća uzastopna pobjeda, Bullsi mogu i bez Rosea (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.2012 / 10:14
CHICAGO - Chicago Bullsi su se oporavili od lošeg početka utakmice te na kraju ipak pobijedili Philadelphia 76erse 89-80 sinoć u United Centru.

Igrajući bez najkorisnijeg igrača NBA Derricka Rosea, koji je propustio treću utakmicu zbog ozljede prepona, Bullsi su primili 11 koševa prije nego su zabili svoj prvi nakon pet minuta igre, a onda su u drugoj četvrtini gubili 14 koševa prije nego su se "probudili".

Chicago je samnjio razliku na šest koševa na 44-38 na poluvremenu

U trećoj četvrtini Bullsi su se vratili u igru boljim napadom i stvorivši prednost od pet koševa na početku zadnje četvrtine.

C.J. Watson, koji je zamijenio Rosea u prvoj postavi Bullsa, predvodio je Chicago sa 20 koševa, uključujući i tricu postignutu tri minute prije kraja treće četvrtine kojom su Bullsi došli do vodstva od 57-55 kojeg nisu ispuštali do kraja utakmice.

Joakim Noah je dodao 13 pogodaka i 11 skokova za vodeće u NBA Bullse (37-10).

U redovima Philadelphie (25-20) najučinkovitiji je bio Jrue Holiday sa 30 koševa, a Spencer Hawes je dodao 10 u trećem uzastopnom porazu 76ers-a.

New York Knicksi su sinoć svladali Indiana Pacerse 102-88, a Jeremy Lin je opet bio raspoložen sa 19 koševa od kojih je osam postignuto u kritičnoj seriji od 17-4 kojom je odlučen tijek utakmice.

Knicksi (21-24) su popravili svoj omjer pobjeda i poraza na 3-0 pod privremenim trenerom Mike Woodson, pobijedivši u sve tri zadnje utakmice s dvoznamenkastom razlikom. Pacersi (25-18) su pali na 4-6 od All Star vikenda. Sinoć su poraženi unatoč 24 koša i 12 skokova Roya Hibberta.

New York je "zadržao" Indianu na 4 koševa iz 17 pokušaja iz igre u zadnjoj četvrtini. Nakon što su se Pacersi približili na 77-76, postigli su samo jedan koš iz igre u više od osam minuta dok su se Knicksi odvojili.

Indiana je gubila 82-79 nakon što je Hibbert pogodio koš 8:34 minuta prije kraja, ali tada je Lin preuzeo, postigavši dva pogotka iz igre ta sa linije slobodnih bacanja četiri povećavši vodstvo New Yorka na 91-80.

Carmelo Anthony i Amar'e Stoudemire su svaki zabili pod 16 koševa za Knickse. Kod Pacersa, Paul George je zabio 18 uz četiri asistencije, četiri skoka, dvije ukradene lopte i dvije blokade.

Los Angeles Clippers - Houston Rockets 95:91

Charlotte Bobcats - Toronto Raptors 107:103

Indiana Pacers - New York Knicks 88:102

Chicago Bulls - Philadelphia 76ers 89:80

New Jersey Nets - New Orleans Hornets 94:102

Denver Nuggets - Boston Celtics 98:91

Utah Jazz - Golden State Warriors 99:92 (produžetak)

Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 106:99

Tagovi: Jeremy Lin, Carmelo Anthony, Amare Stoudamire, Carlos Boozer, Mike Woodson, C.J. Watson, Derrick Rose, New York Knicks, Chicago Bulls
Butković: Gradnja Pelješkog mosta i pristupnih cesta prema planu i bez kašnjenja