Vujović je potvrdio da je dogovorio saradnju. On će kao slobodan doći u Banjaluku na potpis šestomjesečnog ugovora.

"Koliko god se mi trudili da to sakrijemo dok se stvari ne riješe u papirima, teško je sakriti tu informaciju. U principu ja sam se dogovorio da narednih šest mjeseci budem trener Borca. Razmišljalo se i o nekoj dužoj saradnji, ali smo zaključili da je to najbolje za sad pola godine", kaže Vujović za lokalni Sport1.

On će tako naslijediti Mirka Mikića, koji će mu biti pomoćnik u narednom periodu.

Vujović iza sebe ima trofejnu igračku i trenersku karijeru, vodio je Partizan, Ciudad Real, Vardar, Zagreb, bio selektor Jugoslavije, SCG, Slovenije, Makedonije...

Od ljetos je bio slobodan kada je napustio Zagreb.

Tagovi: Veselin Vujović, Borac Banja Luka, PPD Zagreb
Slovačka iznenadila Poljsku, a Lewandowski nevidljiv
IZNENAĐENJE
SANKT PETERBURG - U susretu 1. kola E skupine Europskog nogometnog prvenstva Slovačka je u ponedjeljak u Sankt Peterburgu pobijedila Poljsku sa 2-1 (1-0). Slovaci su poveli u 18. minuti autogolom golmana Wojciecha Szczesnyja. Poljska je izjednačila u 46. minuti pogotkom Karola Linettyja, a u 69. minuti Milan Škriniar zabio je za konačnih 2-1.
ATP Halle: Federer se vratio pobjedom
HALLE - Švicarski tenisač Roger Federer, koji je prije tjedan dana bez borbe predao Talijanu Berretiniju susret osmine finale Roland Garrosa, vratio se na teren, te je u ponedjeljak u 1. kolu turnira na travi u njemačkom Halleu svladao 27-godišnjeg Bjelorusa Ilju Ivašku (ATP-90) sa 7-6 (4), 7-5 u meču koji je trajao sat i 36 minuta.
Češka pobijedila Škotsku, sjajna utakmica Schicka
POBJEDA
GLASGOW - Češka reprezentacija pobijedila je Škotsku 2:0 u utakmici prvog kruga skupine D na Europskom prvenstvu, pa s dobrom atmosferom i pobjedničkim zanosom u svojim redovima dočekuje utakmicu protiv Hrvatske koja je na rasporedu u petak s početkom u 18 sati.
Predsjednik FIBA-e pod istragom za seksualno uznemiravanje
ZLOSTAVLJANJE
PARIZ - Predsjednik Međunarodne košarkaške asocijacije (FIBA) Malijac Hamane Niang privremeno ne obnaša tu funkciju jer je u tijeku interna istraga sustavnog seksualnog uznemiravanja i zlostavljanja desetaka igračica Malijskog košarkaškog saveza.
Dalić: Svjestan sam glavnog problema Hrvatske
IZBORNIK
ROVINJ - Dan nakon poraza, javnosti se obratio hrvatski izbornik čija se momčad vratila u Rovinj.