Veliki kiks Liverpoola u borbi za naslov

PROBLEMI
Objavljeno: 14.04.2024 / 17:34
LIVERPOOL - Liverpool je kod kuće izgubio od slabašnog Crystal Palacea 0:1 i tako ozbiljno kompromitirao šanse u borbi za naslov prvaka.

Liverpool je očekivano bio bolja ekipa, stvarao je puno prilika, ali koštala ga je stravično loša realizacija. Gosti su preko Ezea u 14. minuti stigli do gola vrijednog tri boda.

Liverpool je tijekom susreta imao skoro 70 posto posjeda lopte, više od 20 udaraca i nekoliko sjajnih prilika, ali domaći igrači nisu uspjeli svladati Deana Hendersona.

Najbliže golu domaćin je bio u 27. minuti kada je Wataru Endo loptu poslao u prečku. I gosti su imali još nekoliko prilika, a možda i najveću na utakmici propustio je Jean-Philippe Mateta u 18. minuti. Alisson Becker je već bio svladan, no loptu je s gol crte očistio Andy Robertson.

Sredinom drugog poluvremena mogao ja Palace dokrajčiti Redse, ali je sjajno obranio Alisson. Do kraja je Liverpool napadao i tražio preokret, ali su se pošteno ispromašivali Jota, Van Dijk i Salah. Vodeći je sad City sa 73 boda, Liverpool i Arsenal imaju po 71, no Topnike danas čeka utakmica s Villom.

Tagovi: liverpool, crystal, eze
Košarkaši Panathinaikosa novi prvaci Europe
EUROLIGA
BERLIN - Košarkaši grčkog Panathinaikosa novi su prvaci Europe nakon što su u finalnom susretu u Berlinu pobijedili branitelja naslova Real Madrid sa 95-80.
Zajec: Daj bože da i Boban dođe u Dinamo
JASNA PORUKA
ZAGREB - Predsjednik Dinama Velimir Zajec dao je izjavu za HRT na Trgu bana Jelačića, a nakon što su Modri osvojili trostruku krunu u Hrvatskoj.
Tisuće Zagrepčana na Trgu dočekalo svoj Dinamo
SLAVLJE
ZAGREB - Povorka navijača i autobus s igračima nešto prije 22 sata stigla su na Trg bana Jelačića gdje su ih čekale tisuće Zagrepčana, ponovno sjedinjenih s klubom koji je simbol njihova grada.
Jakirović: Ostajem u Dinamu
POBJEDNIK
ZAGREB - Dinamo i Rudeš su u zadnjem kolu SuperSport HNL-a na Maksimiru odigrali 3:3.