Urugvaj i Južna Koreja odigrali utakmicu bez udarca u okvir gola

SKUPINA H
Objavljeno: 24.11.2022 / 16:46
DOHA - U susretu 1. kola skupine H na Svjetskom nogometnom prvenstvu Urugvaj i Južna Koreja su na stadionu Education City igrali 0-0.

Tijekom čitavog dvoboja niti jedna reprezentacija nije uputila udarac u okvir suparničkog gola iako su Urugvajci u dva navrata tresli vratnicu. U 43. minuti Godin je pucao glavom nakon kornera, dok je u 89. minuti Valverde pokušao sa 20-ak metara.

Od 17 sati svoj susret 1. kola ove skupine igrat će Portugal i Gana.

Tagovi: Urugvaj, Južna Koreja, SP u Kataru
Engleska i SAD izborili osminu finala
RASPLET
DOHA - Nogometni reprezentativci Engleske i SAD-a plasirali su se, iz skupine B, u osminu finala svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.
Nizozemska i Senegal u osmini finala
USPJESI
DOHA - Nogometaši Nizozemske i Senegala plasirali su se u osminu finala Svjetskoga nogometnoga prvenstva nakon utakmica skupine A u utorak.
Vlašić: Nije nas briga što se događa kod Belgijanaca
PORUKE
DOHA - Nije nas briga što se događa kod Belgijanaca, kazao je hrvatski veznjak Nikola Vlašić na novinarskoj konferenciji u trening kampu "Vatrenih" u Dohi.
HRT: Rekordna gledanost nogometnog SP-a
GLEDANOST
ZAGREB - HRT ostvaruje rekordne rezultate u gledanostima na svojim kanalima i platformama na kojima prati Svjetsko nogometno prvenstvo - u posljednjih tjedan dana ti su sadržaji zauzeli, prema podacima AdScannera, 50 prvih mjesta na ljestvici gledanosti, izvijestili su s HRT-a.
Jakirović napustio Zrinjski, preuzima Rijeku
ODLAZAK

MOSTAR - Hrvatski nogometni stručnjak Sergej Jakirović napustio je u utorak klupu bosanskohercegovačkog prvaka Hrvatskog športskog kluba Zrinjskog iz Mostara te će, po najavama, postati novi trener HNK Rijeke.