GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Tudorov Lazio izgubio u gradskom derbiju

Tudorov Lazio izgubio u gradskom derbiju
PORAZ
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 06.04.2024 / 20:24
Autor: SEEbiz
RIM - U velikom rimskom derbiju na Olimpicu, ogledu 31. kola talijanske Serie A, slavili su nogometaši Rome koji su s 1-0 pobijedili Lazio, momčad koju vodi hrvatski strateg Igor Tudor.

Pogodak odluke dogodio se u 42. minuti kada je nakon kornera dobro reagirao Mancini te je glavom pogodio suparničku mrežu.

Lazio je u većem dijelu dvoboja kontrolirao posjed, ali je vrlo teško stvarao prave prilike. Mnogo je opasnija bila Roma kroz kontranapade pa je tako početkom drugog dijela i okvir vrata spasio Lazio od drugog pogotka nakon udarca El Shaarawyja. Dvije dobre šanse propustio je i Lukaku.

Hrvatskom treneru Igoru Tudoru ovo je bila treća utakmica na klupi Lazija te drugi poraz. Startao je ligaškom pobjedom protiv Juventusa, a potom je od istog suparnika njegova momčad ispala u Kupu.

Roma je ovom pobjedom učvrstila peto mjesto na ljestvici te je dodatno stvorila pritisak na Bolognu. Lazio je ostao na sedmoj poziciji.

Tagovi: #lazio,  #tudor,  #roma,  #mancini
PROČITAJ I OVO
Nagelsmann ostaje njemački izbornik do 2028.
UGOVOR
Nagelsmann ostaje njemački izbornik do 2028.
BERLIN - Njemački nogometni savez DFB produžio je u petak ugovor s izbornikom muške reprezentacije Julianom Nagelsmannom tako da će on voditi državu do idućeg Eura.
Noa Mikić ostaje u Dinamu
RASPLET
Noa Mikić ostaje u Dinamu
ZAGREB - Noa Mikić dogovorio je ostanak u Maksimiru! Mladi desni bek tako je konačno riješio sve dvojbe oko svog statusa i potpisao je višegodišnji ugovor.
Cannavaro potvrdio loše vijesti o Petkoviću
POTVRDA
Cannavaro potvrdio loše vijesti o Petkoviću
ZAGREB - Dinamo sutra od 17:30 dočekuje Istru 1961 u 19. kolu SuperSport HNL-a.
Ivica Kostelić počinje novu karijeru u nogometu
ANGAŽMAN
Ivica Kostelić počinje novu karijeru u nogometu
ZAGREB - Ivica Kostelić, legendarni hrvatski skijaš, osvajač Velikog kristalnog globusa 2011. godine i četiri srebra s olimpijskih igara, preuzeo je posao u nogometu.
Đoković izgubio prvi set, pa predao meč: Zverev prošao u finale Australian Opena
TENIS
Đoković izgubio prvi set, pa predao meč: Zverev prošao u finale Australian Opena
MELBOURNE - njemački tenisač Alexander Zverev (2. ATP) plasirao se u finale Australian Opena nakon što mu je Novak Đoković (7. ATP) predao polufinalni dvoboj nakon jednog seta.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE