Suarez i službeno potpisao za Gremio

POJAČANJE
Objavljeno: 31.12.2022 / 22:37
ZAGREB - Urugvajski napadač Luis Suarez (35) i službeno je novi član Gremia, objavio je brazilski nogometni prvoligaš.

Suarez je u redove brazilskog kluba stigao bez odštete potpisavši ugovor do konca 2024. godine.

"Jedan od najvećih svjetskih napadača najnovije je pojačanje Gremija," objavio je brazilski klub koji je dva puta bio brazilski prvak (1981, 1996).

Suarez je karijeru započeo sa 13 godina u Nacionalu iz Montevidea. Iz Nacionala je 2005. preselio u nizozemski Groningen. Potom je igrao za Ajax, Liverpool, Barcelonu i Atletico Madrid.

Sredinom ove godine vratio se u Nacional gdje se zadržao do konca ove godine. Ukupno je u karijeri osvojio 18 trofeja, pri čemu 13 sa Barcelonom.

Suarez je s reprezentacijom Urugvaja sudjelovao na nedavnom World Cupu u Katru gdje je Urugvaj ispao u skupini.

Fotografija: Gremio, Twitter

Tagovi: Luis Suarez, Gremio, Barcelona, Liverpool, Atletico Madrid, Aston Villa, Steven Gerrard
Livakovića traže dva kluba s Otoka
PONUDE
ISTANBUL - U trenucima kad bi se golman 'vatrenih' Dominik Livaković trebao koncentrirati na izazove koji ga čekaju na Euru u Njemačkoj turski i engleski mediji su se raspisali o njegovom odlasku iz Fenerbahčea.
Piksi o Tadiću: Uh, nije dobro ako je to rekao
REAKCIJE
GELSENKIRCHEN - Engleska je u utakmici prvog kola skupine C Europskog prvenstva pobijedila Srbiju 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Engleska pobijedila Srbiju
SKUPINA C
GELSENKIRSCHEN - Na Veltins Areni u Gelsenkirchenu Engleska je u prvom kolu skupine c s 1:0 pobijedila Srbiju. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Veliki bod za Keka i Sloveniju na otvaranju Eura
DOBAR START
STUTTGART - U prvoj utakmici skupine C Europskog prvenstva Slovenija i Danska odigrale su 1:1. Danska je vodila većim dijelom utakmice zahvaljujući pogotku Christiana Eriksena, no momčad Matjaža Keka u završnici je izborila bod golom Erika Janže, bivšeg igrača Osijeka.
Nizozemska teškom mukom pobijedila Poljsku
SKUPINA D
BERLIN - Treći dan Eura otvoren je dvobojem Poljske i Nizozemske u prvom kolu skupine D koji je završio pobjedom Nizozemaca rezultatom 2:1.