Son zabio četiri komada za pobjedu Tottenhama

PREMIERSHIP
Objavljeno: 20.09.2020 / 15:22
SOUTHAMPTON - U silovitom preokretu ostvarenom u drugom poluvremenu nogometaši Tottenhama u nedjelju su u 2. kolu Premier lige u gostima dobili Southampton sa 5-2.

Domaćini su poveli pogotkom Dannyja Ingsa u 32. minuti. No, onda je Korejac Heung-min Son zabio četiri pogotka (45+2, 47, 64, 73), sva četiri na asistencije Harryja Kanea, a potom se i Harry Kane u 82. minuti upisao u strijelce.

U drugom poluvremenu igrači Josea Mourinha polukontrama su "izludili" domaćine. Poraz "svetaca" ublažio je svojim drugim pogotkom Danny Ings u 90. minuti iz penala.

U nedjelju se još sastaju Newcastle - Brighton, Leicester- Burnley, te u derbiju kola Chelsea i Liverpool.

Tagovi: Heung-min Son, Tottenham, Harry Kane, Southampton
Durant propušta All-Star
OZLJEDA
NEW YORK - Superzvijezda američke profesionalne košarkaške NBA momčadi Brooklyn Nets Kevin Durant propustit će ovogodišnju "All Star" utakmicu u Atlanti 7. ožujka na kojoj je trebao biti kapetan jedne od momčadi zbog ozljede butnog mišića lijeve noge.
Formula 1: Prihodi u 2020. potonuli 43 posto
TEŽAK PAD

PARIZ - Vlasnik Formule 1 Liberty Media u petak je objavio kako su mu u 2020. godini prihodi pali za 43 posto u odnosu na 2019. kao posljedica pandemije koronavirusa.

Golemac produžio ugovor s Cedevita Olimpijom
LJUBLJANA - Trener košarkaša Cedevita Olimpije Jurica Golemac produžio je ugovor do kraja sezone 2022/23, uz mogućnost produžetka usuadnje na još godinu dana.
Preminuo portugalski rukometni vratar Alfredo Quintana
IN MEMORIAM
LISABON - Alfredo Quintana, golman portugalske rukometne reprezentacije i Porta, preminuo je u 33. godini, četiri dana nakon što je doživio srčani udar na treningu.
Mourinho: Nikada nisam ispao u Europskoj ligi
PORUKE
LONDON - Menadžer Tottenhama Jose Mourinho može se pohvaliti kako nikada nije ispao u Kupu UEFA ili Europskoj ligi.