Simeone pun pohvala za Vrsaljka

POHVALE
Objavljeno: 24.02.2020 / 09:01
MADRID - Atléticov trener Diego Simeone pohvalio je u nedjelju navečer hrvatskog nogometnog reprezentativca Šimu Vrsaljka koji je u pobjedi 3-1 nad Villarrealom asistirao za prvi pogodak.

"Jako sam zadovoljan konkurencijom unutar momčadi. Vratili su nam se (nakon ozljeda) Trippier, Joao, Costa... Igrači koji su igrali umjesto njih pokazali su da su sve bolji. Vrsaljko radi veliki posao", izjavio je Simeone na konferenciji za medije podno stadiona Wanda Metropolitano u Madridu.

Vrsaljko, 28-godišnji desni bek, asistirao je u 40. minuti napadaču Ángelu Correi za izjednačujući pogodak. Igru je napustio u 58. minuti. To mu je bila šesta utakmica za Atlético od kada se u siječnju vratio u momčad nakon izbivanja od godine dana zbog ozljede koljena. Vrsaljko je ovaj mjesec iskoristio ozljede Kierana Trippiera i Santiaga Ariasa koji igraju na njegovoj poziciji.

Tagovi: Diego Simeone, Šime Vrsaljko, Atletico Madrid
Maradona dobiva ulicu u Buenos Airesu
PRIZNANJA
BUENOS AIRES - Gradske vlasti Buenos Airesa predložile su da jedna od gradskih ulica dobije ime po argentinskoj nogometnoj legendi Diegu Armandu Maradoni.
Spektakularna utakmica u Münchenu, Bayern i Leipzig odigrali 3-3
DERBI
MUNCHEN - Bayern i RB Leipzig su podijelili bodove u derbiju 10. kola Bundeslige na Allianz Areni. Završilo je rezultatom 3:3, a domaći sastav je dva puta stizao vodstvo gostiju.
Modrić režirao pobjedu Reala u Sevilli
ARHITEKT IGRE
SEVILLA - Na teškom gostovanju momčad Zinedinea Zidanea autogolom Bona u 55. minuti došla je do bodova za okončavanje rezultatske krize, a najbolji na terenu prema španjolskim medijima bio je Luka Modrić.
Mamić: Ako izvučemo Zvezdu, tražit ću da mi u Srbiji garantiraju sigurnost, pa da odem na utakmicu
IDEJE
BEOGRAD - "Ne bih volio da se sretnemo u nokaut fazi jer želim da i oni i mi stignemo što dalje u Europskoj ligi."
Slot više nije trener AZ Alkmaara
OTKAZ
ALKMAAR - Nizozemski prvoligaš AZ Alkmaar otpustio je u subotu trenera Arnea Slota, iako je klub neporažen u nizozemskom prvenstvu i ima ozbiljne izglede da uđe u šesnaestinu finala Europa lige, nakon medijskih napisa da bi od sljedeće sezone mogao voditi Feyenoord.