Serge Ibaka u Clippersima

Objavljeno: 22.11.2020 / 09:49
LOS ANGELES - Novi igrač Clippersa je Serge Ibaka, 31-godišnji krilni centar koji je zadnjih godina igrao u Torontu.

Godine 2019. je tamo osvojio i naslov, a sada će se ujediniti s igračem koji je bio najzaslužniji za taj naslov, Kawhijem Leonardom. Clippersi su mu dali dvogodišnji ugovor vrijedan 19 milijuna dolara. Druga godina ovisi o Ibaki koji će moći birati hoće li ostati u ekipi ili ne.

Ibaka je krilni centar, ali vjerojatno će dobiti i minute na petici pa će hrvatski centar Ivica Zubac imati odličnu zamjenu. Unatoč tome, odlaskom Harrella, trebao bi dobiti više minuta na parketu jer je Harrell pokrivao jedino poziciju centra.

Tagovi: Serge Ibaka, Los Angeles Clippers, Kawhi leonard, Ivica Zubac
Rakitić strijelac, Sevilla i Chelsea u osmini finala

ZAGREB - Nogometaši Seville i Chelsea identičnim (2-1) gostujućim pobjedama u Krasnodaru i Rennesu u dvobojima 4. kola skupine E Lige prvaka osigurali su plasman u osminu finala.

Prosinečki na rubu otkaza, trećeligaš ga izbacio iz kupa
TURSKA
ANKARA - Turski nogometni prvoligaš Denizlispor, kojeg vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, iznenađujuće je ispao u 4. kolu turskog Kupa od trećeligaša Turgutluspora sa 1-2.
Osam pozitivnih igrača u Rijeci dva dana prije utakmice s Napolijem
PROBLEMI
RIJEKA - Rijeka u četvrtak gostuje kod Napolija u utakmici 4. kola Europa lige, a čak osam igrača ima koronavirus, potvrdio je hrvatski klub danas na svojim stranicama.
Šuker i Jakobušić: HNS će uložiti u poljudski travnjak
SUSRETI
ZAGREB - Predsjednik Uprave Hajduka Lukša Jakobušić sastao se danas s predsjednikom HNS-a Davorom Šukerom u sjedištu saveza u Zagrebu.
U Dinamu bez koronavirusa uoči susreta protiv Wolfsbergera
EUROPSKA LIGA
ZAGREB - Uoči susreta 4. kola Europske lige u gostima kod austrijskog Wolfsbergera, igrači, članovi stručnog stožera prve momčadi i delegacija Dinama obavili su u ponedjeljak testiranje na covid-19 i svi rezultati testova su negativni, objavio je u utorak hrvatski prvak.