Remi Mainza i Eintrachta

BUNDESLIGA
Objavljeno: 13.11.2022 / 18:17
MAINZ - Nogometaši Mainza i Eintrachta odigrali su večeras u Mainzu neriješeno 1-1, u susretu 15. kola njemačke Bundeslige.

Mainz je poveo golom Jonathana Burkardta u 40. minuti, a izjednačio je Randal Kollo Muani za Eintracht golom u 67. minuti.

Kristijan Jakić je igrao za goste prvo poluvrijeme, a zamijenio ga je Hrvoje Smolčić

Mainz je na 10. mjestu sa 19 bodova, a Eintracht je četvrti sa 27 bodova.

UVJERLJIVO
MELBOURNE - Srpski tenisač, koji traži svoj 22. Grand Slam naslov, rutinski je riješio Amerikanca Tommyja Paula (ATP-35.) sa 7:5, 6:1, 6:2.
Hrvatska ima težak zadatak u polufinalu Lige nacija
LIGA NACIJA
ZAGREB - Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić duboko u 38. godini prvi će put vatrene predvoditi na nizozemskom tlu, u polufinalu Lige nacija protiv Nizozemske. Bit će to spektakularan dvoboj 14. lipnja u Rotterdamu, dok će dan kasnije, 15. lipnja, u drugome polufinalu igrati Italija i Španjolska.
Halilhodžiću se smiješi novi veliki izazov
IZAZOVI
ZAGREB - U Maroku i dalje traje nogometna idila jer su njihovi nogometaši ispisali povijest senzacionalnim nastupom na Svjetskom prvenstvu u Kataru gdje su postali prva afrička reprezentacija koja je igrala polufinale ovog natjecanja, a četvrto mjesto kruna je tom uspjehu.
Arsenal spreman iskrcati pravo bogatstvo za Caiceda
LONDON - Španjolski Fichajes i turski novinar Ekrem Konur tvrde da Arsenal sprema ponudu od 85 milijuna eura kako bi već ovog mjeseca uspio dovesti veznjaka Moisesa Caiceda iz Brightona.
Luka Dončić prvi put ostao bez poena u NBA utakmici
OZLJEDA
DALLAS - Luka Dončić ozlijedio se već u četvrtoj minuti utakmice svojih Dallas Mavericksa u Phoenixu i prvi put u NBA karijeri završio susret bez poena. Prije ozljede stigao je samo promašiti dva šuta i uhvatiti jedan skok. Unatoč njegovu izostanku, Mavsi su uspjeli pobijediti Sunse 99:95.