Rebić ponovno strijelac

SERIE A
Objavljeno: 28.06.2020 / 19:51
MILANO - Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ponovno je bio strijelac za AC Milan, koji je u 28. kolu talijanske Serie A u nedjelju na San Siru svladao Romu sa 2-0.

Rebić je postigao vodeći pogodak u 76. minuti iz neposredne blizine, ali za to su mu bila potrebna dva pokušaja. Iz igre je izašao dvije minute kasnije, a konačan rezultat postavio je Hakan Calhanoglu (89-pen).

Rebić je bio strijelac i u prošlom kolu kada je Milan slavio sa 4-1 na gostovanju kod Leccea. Ujedno, Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu sa osam golova.

U nedjelju se još sastaju Napoli - SPAL, Sampdoria - Bologna, Sassuolo - Verona, Udinese - Atalanta, te Parma - Inter.

Tagovi: Ante Rebić, Hakan Calhanoglu, Zvonimir Boban, AC Milan, Eintracht
Griezmann mjesec dana izvan travnjaka
OZLJEDA

BARCELONA - Francuski nogometni reprezentativac i napadač Barcelone Antoine Griezmann pretrpio je ozljedu kvadricepsa desne noge u dvoboju 36. kola španjolske lige protiv Valladolida.

Marcelo Brozović uhvaćen u vožnji pod utjecajem alkohola
PROBLEMI
MILANO - Hrvatski nogometni reprezentativac i veznjak milanskog Intera Marcelo Brozović uhvaćen je u vožnji pod utjecajem alkohola i oduzeta mu je vozačka dozvola, objavio je u nedjelju talijanski dnevnik Corriere della Sera.
LeBron James neće nositi slogan umjesto imena na dresu
ODLUKE
LOS ANGELES - LeBron James je odlučio da neće iskoristiti pravo da u nastavku NBA sezone u Orlandu umjesto svog imena na dresu nosi poruku za socijalnu ravnopravnost i pravednost.
Dolazak Keka u Dinamo još uvijek nije dogovoren
PREGOVORI
ZAGREB - Mamić, Mišković, Mijatović i Čeferin dogovaraju kako da po slovenski nogomet što bezbolnije riješe Kekovu želju za prelaskom u Dinamo.
Vidal zadržao Barcelonu u borbi za titulu
PRIMERA
BARCELONA - Arturo Vidal je u 36. kolu La Lige pobijedila Valladolid 1:0 u gostima i tako ostala u utrci za naslov prvaka.