Rebić ponovno strijelac

SERIE A
Objavljeno: 28.06.2020 / 19:51
MILANO - Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ponovno je bio strijelac za AC Milan, koji je u 28. kolu talijanske Serie A u nedjelju na San Siru svladao Romu sa 2-0.

Rebić je postigao vodeći pogodak u 76. minuti iz neposredne blizine, ali za to su mu bila potrebna dva pokušaja. Iz igre je izašao dvije minute kasnije, a konačan rezultat postavio je Hakan Calhanoglu (89-pen).

Rebić je bio strijelac i u prošlom kolu kada je Milan slavio sa 4-1 na gostovanju kod Leccea. Ujedno, Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu sa osam golova.

U nedjelju se još sastaju Napoli - SPAL, Sampdoria - Bologna, Sassuolo - Verona, Udinese - Atalanta, te Parma - Inter.

Tagovi: Ante Rebić, Hakan Calhanoglu, Zvonimir Boban, AC Milan, Eintracht
Čilić izgubio u finalu Moskve
MOSKVA - Marin Čilić izgubio je finale turnira u Moskvi. Sa 6:2 6:4 pobijedio ga je ruski tenisač Aslan Karacev.
Milanović poručio Makaranima: Uzimajte novac iz europskih fondova
PORUKE
MAKARSKA - Predsjednik Republike Zoran Milanović sudjelovao je u nedjelju na svečanoj sjednici makarskoga Gradskog vijeća, građanima Makarske je čestitao Dan Grada, poručio im da su puno napravili te ih savjetovao da uzimaju novac iz EU fondova.
Serie A: Simeone zabio četiri gola za sastav Igora Tudora
SERIE A
VERONA - U dvoboju 9. kola talijanske Serie A Verona, sastav kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor, je potpuno nadigrala Lazio i svladala ga 4-1.
Mussolinijev praunuk u prvoj momčadi Lazija
PRAUNUK
RIM - Romano Floriani Mussolini, praunuk talijanskog diktatora Benita Mussolinija, pozvan je u prvu momčad Lazija za nedjeljnu utakmicu protiv Hellas Verone.
Drugi poraz Clippersa, slaba predstava Zubca
LOS ANGELES - LA Clippersi Ivice Zubca sinoć su poraženi kod kuće, sa 120-114 su bolji od njih bili Memphis Grizzliesi koji su na početku sezone upisali i drugu pobjedu.