Rebić donio pobjedu Milanu protiv Rome

SERIE A
Objavljeno: 28.02.2021 / 22:49
RIM - Ante Rebić lijepim je golom donio važnu pobjedu Milanu u borbi za Scudetto. Rebić je zabio u 58. minuti za 2:1, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Hrvatski ofenzivac na sjajan je način okrenuo Rominog stopera Gianlucu Mancinija i precizno pogodio u mrežu Pau Lopeza. Bila je to majstorija vrijedna vodstva u Rimu koja Milanu trasira put prema važnoj pobjedi u borbi za Scudetto.

U 66. minuti Rebić je morao izaći zbog ozljede. Rebiću je ovo bio peti gol u 22. nastupu ove sezone. Ima i osam asistencija.

Milan je poveo iz penala golom Francka Kessieja u 43. minuti, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti.

Mario Mandžukić nije bio u kadru zbog ozljede.

Tagovi: Ante Rebić, AC Milan, AS Roma, Franck Kessie, Mario Mandžukić, Zlatan Ibrahimović, Lukasz Skorupski
Chiellini još dvije godine u Juventusu
UGOVOR
TORINO - Kapetan talijanske nogometne reprezentacije 36-godišnji Giorgio Chiellini produljio je svoj ugovor s Juventusom, u kojem igra od 2005. godine, na još dvije godine, objavio je u ponedjeljak na svojim službenim sgranicama talijanski prvoligaš.
Dončić nakon OI produljuje ugovor s Mavericksima na još pet godina
NEW YORK - Slovenac Luka Dončić trebao bi s Dallas Mavericksima potpisati produljenje ugovora na pet godina za što će dobiti 202 milijuna dolara nakon Olimpijskih igara, javljaju američki mediji.
Australac Hoy najstariji dobitnik olimpijske medalje od 1968.
REKORDER
TOKIO - Australac Andrew Hoy, čija je reprezentacija u ponedjeljak osvojila srebro u konjičkom sportu u disciplini eventing, sa 62 godine je najstariji dobitnik olimpijske medalje od 1968.
Sandra Perković ostala bez medalje
NEUSPJEH
TOKIO - Sandra Perković nije uspjela osvojiti svoju treću medalju na Olimpijskim igrama. Završila je četvrta.