Rebić donio pobjedu Milanu protiv Rome

SERIE A
Objavljeno: 28.02.2021 / 22:49
RIM - Ante Rebić lijepim je golom donio važnu pobjedu Milanu u borbi za Scudetto. Rebić je zabio u 58. minuti za 2:1, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Hrvatski ofenzivac na sjajan je način okrenuo Rominog stopera Gianlucu Mancinija i precizno pogodio u mrežu Pau Lopeza. Bila je to majstorija vrijedna vodstva u Rimu koja Milanu trasira put prema važnoj pobjedi u borbi za Scudetto.

U 66. minuti Rebić je morao izaći zbog ozljede. Rebiću je ovo bio peti gol u 22. nastupu ove sezone. Ima i osam asistencija.

Milan je poveo iz penala golom Francka Kessieja u 43. minuti, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti.

Mario Mandžukić nije bio u kadru zbog ozljede.

Tagovi: Ante Rebić, AC Milan, AS Roma, Franck Kessie, Mario Mandžukić, Zlatan Ibrahimović, Lukasz Skorupski
Olmo je blizu povratka u Barcelonu, to je dobra vijest za Dinamo
ZAGREB - Dani Olmo je blizu povratka u Barcelonu, deset godina nakon što je njenu akademiju La Masiju napustio kako bi otišao u Dinamo.
Nagelsmann ostaje izbornik Njemačke do Svjetskog prvenstva 2026.
IZBORNICI
BERLIN - Njemački nogometni izbornik Julian Nagelsmann obnovio je ugovor na dvije godine do Svjetskog prvenstva 2026. u "odluci srca", objavio je u petak nacionalni savez DFB.
Sergej Barbarez novi izbornik nogometne reprezentacije BiH
SARAJEVO - Sergej Barbarez novi je izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, a na tu ga je poziciju u petak imenovao Izvršni odbor Nogometnog saveza BiH sa zadaćom da u naredne četiri godine konsolidira stanje i pokuša prekinuti niz stalnih poraza u kvalifikacijama za međunarodna natjecanja.
Kawhi Leonard i dalje upitan za start doigravanja
LOS ANGELES - Los Angeles Clippers službeno su objavili kako i dalje nije poznato hoće li najbolji igrač ovog NBA sastava Kawhi Leonard biti spreman za start doigravanja.
Mundo Deportivo: Zidane je novi trener Bayerna
MADRID - Nakon što je napravio fenomenalan posao s Realom u kratkom razdoblju kao trener, Zinedine Zidane okreće novi list i trebao bi postati novi trener Bayerna, tvrdi španjolski Mundo Deportivo.