RB Leipzig osvojio njemački kup

PRVI PUT
Objavljeno: 21.05.2022 / 23:05
BERLIN - Nogometaši RB Leipziga osvojili su po prvi puta Njemački kup svladavši u Berlinu Freiburg s 5-3 (1-1) boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Freiburg je poveo u 19. minuti preko Eggesteina, a činilo se da su blizu trofeja kada je igrač Leipiziga Halstenberg u 57. minuti dobio crveni karton. Ipak, u 75. minuti Nkunku je izjednačio i izborio produžetke, a naposljetku i kaznene udarce. U raspucavanju su četiri igrača Leipziga pogodili, među njima i Olmo, dok su kod Freiburga Demirovič i Gunter promašili.

Joško Gvardiol je ušao u igru za Leipzig u 113. minuti.

Tagovi: RB Leipzig, Joško Gvardiol, Christopher Nkunku
Vučević jnadigrao Giannisa
CHICAGO - Najuzbudljiviji dvoboj u NBA sinoć su odigrali Chicago i Milwaukee, a riješen je tek nakon produžetka slavivši Bullsa rezultatom 120:113.
Livaković primio šest komada, katastrofa Fenera
BRODOLOM
ZAGREB -Katastrofalan poraz 6:1 Fenerbahčea u petom kolu Konferencijske lige kod danskog Nordsjaellanda. Dominik Livaković (28) doživio je ono što nije nikada dosad u 10 godina profesionalne karijere.
Jakirović: Sada za nas slijedi finale
SMIRENO
ASTANA - Nogometaši Dinama pobijedili su na gostovanju u Astani 2-0 u utakmici 5. kola skupine C Konferencijske lige te tako ostali u igri za drugo mjesto koje donosi plasman u nokaut fazu ovog natjecanja.
Dinamo pobijedio Astanu i u sjajnoj je poziciji pred zadnje kolo
KONFERENCIJSKA LIGA
ASTANA - Peto kolo Konferencijske lige donijelo je sjajne rezultate za Dinamo. Hrvatski prvak pobijedio je u Kazahstanu Astanu 2:0, a odgovara mu i rezultat utakmice između Ballkanija i Plzena (0:1).