Rakitić: Ostvarili smo pobjedu protiv fantastičnog Dinama

NAKON POBJEDE
Objavljeno: 18.02.2022 / 07:34
SEVILLA - Odigrali smo zanimljivu utakmicu, ali smo zasluženo pobijedili, kazao je veznjak Seville Ivan Rakitić nakon što je španjolski sastav pobijedio Dinamo sa 3-1 u prvom susretu play-offa Europske lige.

Bivši hrvatski reprezentativac je bio strijelac prvog gola za domaći sastav iz jedanaesterca u 13. minuti.

"Bilo je čudno vidjeti Livija (Livakovića) na golu," kazao je Rakitić sa smiješkom u kamere Arena sporta.

"Sretni smo i ponosni, ostvarili smo pobjedu protiv fantastičnog Dinama. Nije bilo lagano, odigrali smo interesantnu utakmicu i zasluženo pobijedili," dodao je Rakitić.

Nakon Rakitićevog pogotka za vodstvo, izjednačio je Mislav Oršić u 41. minuti. Međutim, domaćin je do kraja poluvremena okrenuo rezultat s dva gola. Lucas Ocampos je u 44. zabio za 2-1, a dvije minute kasnije Anthony Martial je pogodio za 3-1.

"Bilo je važno da smo brzo reagirali nakon Oršićevog gola. U drugom dijelu smo kontrolirali rezultat. Ovo je dobar rezultat, ali otvoren. Znamo koliko je bitna Europa, morađ uvijek biti na najvišem nivou," zaključio je hrvatski veznjak.

Uzvratni susret je idućeg četvrtka na stadionu Maksimir.

"Želimo se dobro pripremiti za utakmicu u Zagrebu i nadam se da ćemo proći", zaključio je Rakitić.

Tagovi: Ivan Rakitić, Sevilla, Dinamo, Anthony Martial, Tecatito Corona