Pogodak Majera za pobjedu Rennesa

FRANCUSKA
Objavljeno: 23.10.2022 / 17:50
PARIZ - Nogometaši Rennesa su u nedjelju u utakmici 12. kola francuskog prvenstva u gostima pobijedili Angers sa 2-1, a pobjedu im je donio hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Rennes je došao u vodstvo u 43. minuti, a strijelac je bio Amine Gouiri. Angers izjednačava u drugom poluvremenu u 53. minuti pogotkom Amine Salame.

Sudac na kraju susreta u sudačkoj nadoknadi sudi penal za Rennes zbog prekršaja Amadoua na Ablineu, a Lovro Majer je precizni izvođač za pobjedu gostiju. Majer je u igru ušao u 60. minuti.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Rennes se popeo na četvrto mjesto i sada ima 24 boda, dok je Angers na dnu ljestvice na 19. poziciji sa svega osam bodova nakon 12. kola.

Angers - Rennes 1-2 (A. Salama 53/A. Gouiri 43, L. Majer 90+3pen)