Pogodak Kramarića, Hoffenheim remizorao s Herthom

BUNDESLIGA
Objavljeno: 02.10.2022 / 17:49
BERLIN - U prvom nedjeljnom susretu 8. kola Bundeslige, nogometaši Herthe i Hoffenheima odigrali su u Berlinu 1-1.

Gosti su poveli u 25. minuti, a strijelac je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Kabak je pucao, a u putanju lopte je ušao Kramarić te joj promijenio smjer i proslijedio je u mrežu. Bio je to Kramarićev treći prvenstveni pogodak u sezoni.

Domaći sastav je izjednačio u 37. minuti, a strijelac je bio Lukebakio te je s tih 1-1 i završila utakmica. Herthi je ovo bio treći, a Hoffenheimu drugi ligaški remi u nizu.

Ivan Šunjić je odigrao cijelu utakmicu za Herthu, dok je Filip Uremović zamijenjen na početku drugog dijela. Kramarić je na drugoj strani odigrao cijeli susret, a njegov se Hoffenheim trenutačno nalazi na petom mjestu ljestvice.

Bundesliga, 8. kolo:

Hertha - Hoffenheim 1-1 (Lukebakio 37 / Kramarić 25)

Schalke - Augsburg (17.30 sati)

Ranije:

Leipzig - Bochum 4-0 (Werner 15, 53, Nkunku 23-11m, 85)

Freiburg - Mainz 2-1 (Gregoritsch 3, Kyereh 37 / Martin 52)

Koeln - Borussia (D) 3-2 (Kainz 53, Tigges 56, Ljubičić 71 / Brandt 31, Schmitz 78-ag)

Eintracht - Union Berlin 2-0 (Goetze 12, Lindstrom 42)

Wolfsburg - Stuttgart 3-2 (Marmoush 23, Arnold 38, Gerhardt 90+1 / Guirassy 22, Mavropanos 45+1)

Werder - Borussia (M) 5-1 (Fuellkrug 5, 13, Ducksch 8, Bensabaini 37-ag, Weiser 73 / Thuram 63)

Bayern - Bayer 4-0 (Sane 3, Musiala 17, Mane 39, Mueller 84)