NEW YORK - Patrick McEnroe, američki tenisač i mlađi brat negdašnjeg najboljeg tenisača svijeta Johna McEnroe pozitivan je na koronavirus.

Patrick (53) je sam objavio vijest na društvenim mrežama objavivši da su se simptomi pojavili prije 10 dana i da se sada osjeća dobro.

Mlađi brat McEnroe bio je odličan igrač parova, ima naslov iz Roland Garrosa 1989., dok je u pojedinačnoj konkurenciji 1981. godine igrao polufinale Australian Opena. Bio je i izbornik Davis cup reprezentacije SAD-a.

Tagovi: Patrick McEnroe, koronavirus, John McEnroe, Roland Garros
Dinamo za Petrinju: Humanitarna aukcija Dinamovih dresova za pomoć unesrećenima
ZAGREB - Futsal Dinamo i udruga Goričani Humanitarka pokrenuli su humanitarnu aukciju za pomoć unesrećenima od razornog potresa koji je krajem 2020. pogodio Petrinju, Sisak, Glinu i okolna područja.
Australci namjeravaju cijepiti svoje sportaše prije odlaska na OI
CIJEPLJENJE
CANBERRA - Australski ministar sporta Richard Colbeck izjavio je u četvrtak kako ta zemlja namjerava cijepiti svoje sportaše protiv virusa COVID-19 prije polaska na Olimpijske igre koje bi se od 23. srpnja do 8. kolovoza trebale održati u Tokiju.
Durant i Harden sredili Atlantu
ATLANTA - Brooklyn Netsi pobijedili su noćas nakon produžetka Atlanta Hawkse u gostima 132:128, a u prvom planu su opet bili Kevin Durant i James Harden.
Dinamo se požalio na suđenje
OGORČENI
ZAGREB - Nakon najvećeg derbija hrvatskog nogometa iz Dinama su se oglasili žestokim priopćenjem.
Oršić i Majer golčinama donijeli pobjedu Dinamu u derbiju
DERBI
ZAGREB - Dinamo je u zaostalom susretu 13. kola na Maksimiru pobijedio Hajduk 3:1. Hajduk je poveo golom Caktaša u 6. minuti, a onda je Mislav Oršić s dva krasna gola u 15. i 18. minuti kreirao veliki preokret i donio Modrima vrijednu pobjedu. Treći gol za Dinamo zabio je Lovro Majer u 84. minuti.