Ovo su potencijalni protivnici Dinama u nokaut fazi

EUROPSKA LIGA
Objavljeno: 09.11.2018 / 09:51
Autor: SEEbiz / index.hr
ZAGREB - Dinamo je nakon pobjede protiv Spartaka (3:1) i četiri kola grupne faze Europa lige osigurao plasman u nokaut fazu te ima veliku šansu biti nositelj u ždrijebu šesnaestine finala.

Hrvatski prvak bit će nositelj ako osvoji skupinu, a za to mora osvojiti barem bod u posljednje dvije utakmice protiv Fenerbahčea i Anderlechta.

Kao nositelj Dinamo bi mogao igrati protiv drugoplasiranih momčadi te četiri najlošija trećeplasirana kluba iz Lige prvaka.

Trenutno je situacija takva da bi suparnici Dinama iz Europa lige mogli biti Zürich, Celtic, Slavia Prag, Sporting, Olympiacos/Milan, Spartak, Lazio, Malmö, Krasnodar, Astana, Vidi.

Iz Lige prvaka to bi mogli biti Hoffenheim, Club Brugge, Benfica i Galatasaray koji su u ovom trenutku najlošiji trećeplasirani klubovi u najjačem europskom natjecanju.

Dinamo bi kao nositelj u prvom susretu 14. veljače bio gost, a tjedan dana kasnije bi bio domaćin na Maksimiru.

Tagovi: Dinamo, Europska liga, Fenerbahče, Anderlecht
Bayern želi zadržati Perišića
PREGOVORI

MUNCHEN - Bayern priprema ponudu za Ivana Perišića nakon što je jučer briljirao protiv Barcelone u velikoj 8:2 pobjedi kojom su se Bavarci kvalificirali u Ligu prvaka.

Klopp proglašen najboljim trenerom Premier League

LONDON - Trener Liverpoola Juergen Klopp (53) proglašen je trenerom sezone u Premier League nakon što je Redse odveo do prvog naslova engleskog prvaka u zadnjih 30 godina.

Slučaj Coutinho: Ako Bayern osvoji Ligu prvaka, Barcelona mora Liverpoolu platiti pet milijuna eura
TROŠAK
ZAGREB - Barcelona je sinoć u četvrtfinalu Lige prvaka u Lisabonu doživjela povijesni debakl izgubivši od Bayerna 8:2, a zadnja dva gola zabio joj je Philippe Coutinho kojeg je Barca posudila Bayernu.
Divac podnio ostavku na mjesto glavnog menadžera Kingsa
OSTAVKA

SACRAMENTO - Vlade Divac nije više generalni menadžer Sacramento Kingsa, podnio je ostavku nakon što se ta momčad nije uspjela plasirati u doigravanje NBA, objavljeno je na službenm stranicama kluba.

Bayern ponizio Barcelonu, Perišić strijelac

LISABON - Nogometaši Bayerna iz Muenchena u četvrtfinalu su Lige prvaka na stadionu Luz u Lisabonu deklasirali Barcelonu sa 8-2 (4-1), a jedan od strijelaca za njemačkog prvaka bio je i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.