Ovo su mogući protivnici Hrvatske u osmini finala

OSMINA FINALA
Objavljeno: 23.06.2021 / 07:11
ZAGREB - Hrvatska nogometna reprezentacija izborila je osminu finala sjajnom 3:1 pobjedom na Hampden Parku te izborila drugo mjesto u skupini D (Engleska je u Londonu svladala Češku 1:0).

Vatreni su tako ostvarili idealan scenarij s početka EURA. Osvojili su drugo mjesto sa četiri boda i u ponedjeljak u 18 sati u Kopenhagenu igrat će protiv druge reprezentacije iz skupine E.

A u toj je skupini sve potpuno neizvjesno. Švedska je prva sa 4 boda, Slovačka druga s 3, Španjolska treća s 2 boda, a Poljska posljednja s jednim bodom.

Treće kolo u skupini E igra se sutra (u srijedu), a parovi su Slovačka - Španjolska te Švedska - Poljska.

Tagovi: hrvatska nogometna reprezentacija, Hrvatski nogometni savez
Preminuo Ivan Toplak
IN MEMORIAM
LJUBLJANA - Legendarni jugoslovenski fudbaler i trener Ivan Toplak preminuo je u 90. godini.
Španjolski košarkaši bez poteškoća protiv Japanaca
TOKIO - Košarkaši Španjolske svladali su domaću reprezentaciju s 88-77 (18-14, 30-14, 21-28, 19-21) u utakmici 1. kola skupine C olimpijskog turnira u Tokiju.
Matea Jelić osvojila zlatnu medalju
ZA POVIJEST
TOKIO - Hrvatska tekvondašica Matea Jelić (23) osvojila je naslov olimpijske pobjednice u kategoriji do 67 kilograma na Olimpijskim igrama u Tokiju, u finalu je uspješnija bila od Britanke Lauren Williams s 25:21.
Hrvatska ima drugu medalju, bronca za Tonija Kanaeta
USPJESI
TOKIO - Hrvatski reprezentativac u tekvondou Toni Kanaet (25) osvojio je brončanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Olimpijskim igrama u Tokiju.
Novo zlato za Kosovo u džudu
DŽUDO
TOKIO - Nakon Distrie Krasniqi, zlatnu medalju za Kosovo na olimpijskim igrama u Tokiju osvojila je još jedna džudašica. Nora Gjakova slavila je u kategoriji do 57 kg.