Olmo oduševio Španjolce

POHVALE
Objavljeno: 08.10.2020 / 10:00
Autor: SEEbiz / Index.hr
LISABON - Portugal i Španjolska odigrali su bez golova u prijateljskoj utakmici u Lisabonu.

Izbornici Fernando Santos i Luis Enrique dali su priliku nekim reprezentativcima koji ne igraju često u prvoj postavi, a jedan od tih je i bivši Dinamov ofenzivac Dani Olmo.

Leipzigov as odigrao je svih 90 minuta za Španjolsku i bio jedan od najboljih na terenu.

"Istaknut u prvom poluvremenu, a zasjao je u 71. minuti kada je preko njega Španjolska imala najbolju šansu u drugom poluvremenu. Obranom ga je zaustavio Rui Patricio", piše Marca.

Čitatelji Marce smatraju da je Olmo bio drugi najbolji na terenu, odmah iza Adame Traorea, hit debitanta iz Wolvesa. Španjolcima su se svidjeli njegovi prodori, snaga i brzina po desnoj strani, a uz njih dvojicu, čitatelji hvale i Cityjevog stopera Erica Garciju.

Tagovi: Dani Olmo, Portugal, Španjolska
Europska liga: Ždrijeb 14. prosinca, Dinamo nositelj
ŽDRIJEB
ZAGREB - Ispred Dinama još je jedno kolo Europske lige, no sve misli "Modrih" već sada su uperene prema 14. prosincu kada je u Nyonu ždrijeb 16-ine finala Europske lige.
Rijeka odnijela bod iz San Sebastiana
EUROPSKA LIGA

SAN SEBASTIAN - Nogometaši Rijeke u susretu su 5. kola skupine F Europske lige stigli do svog prvog boda odigravši 2-2 (1-0) na gostovanju kod vodeće momčadi španjolskog prvenstva Real Sociedada u San Sebastianu.

Ademi novi Dinamov rekorder
REKORDI
ZAGREB - Kapetan Dinama Arijan Ademi u susretu protiv Feyenoorda upisao je 77. europski nastup u dresu "Modrih" postavši novi rekorder kluba.
Zvezda igrala nerešeno sa Hoffenheimom i plasirala se u narednu fazu Lige Evrope
USPESI
BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u narednu fazu Lige Evropa, pošto su večeras igrali nerešeno sa Hoffenheimom.
Petković i Majer donijeli Dinamu novo europsko proljeće
ZAGREB - Nogometaši zagrebačkog Dinama izborili su plasman u 16-inu finala Europske lige osvojivši prvo mjesto u skupini K i to kolo prije kraja, u susretu 5. kola Dinamo je kao gost u Rotterdamu svladao Feyenoord sa 2-0 (1-0).