Olmo namjestio dva gola protiv Augsburga

BUNDESLIGA
Objavljeno: 17.10.2020 / 17:51
Autor: SEEbiz / Index.hr
AUGSBURG - Augsburg je u 4. kolu Bundeslige na domaćem terenu dočekao RB Leipzig, a u susretu je briljirao Dani Olmo koji je namjestio dva gola svoje momčadi.

Prvi pogodak zabio je Angelino u 45. minuti, a Olmo ga je proigrao nakon što je probio lijevu stranu Augsburgove obrane. Bivši igrač Dinama iz trka je ubacio na drugu vratnicu i prebacio cijelu obranu Augsburga, a loptu je dočekao Angelino i glavom je ugurao u gol.

Drugi gol je golčina Yussufa Poulsena koju je namjestio Olmo. Lopta je došla do Olma na oko 25 minuta od gola Augsburga, a Španjolac je od prve odigrao loptu preko obrane protivnika do Poulsena koji je potegnuo volej i prekrasno zabio za 2:0.

Tagovi: Dani Olmo, RB Leipzig, Yussuf Poulsen
Bassino opet slavila u Kranjskoj Gori
VELESLALOM
KRANJSKA GORA - Talijanska skijašica Marta Bassino pobjedila je i na drugom veleslalomu Svjetskog kupa u slovenskoj Kranjskoj Gori.
Romano: Mandžukić je sve dogovorio s Milanom
DOGOVOR
MILANO - Hrvatski napadač nastavit će karijeru na San Siru, ako je vjerovati tvrdnjama talijanskog novinara Fabrizija Romana.
Halil Jaganjac u sastavu Hrvatske
RUKOMET
ZAGREB - Izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Lino Červar napravio je još jednu izmjenu u hrvatskom sastavu na SP-u u Egiptu, a nakon odlaska Luke Cindrića i ulaska u zapisnik Janka Kevića, izbornik je odlučio prijaviti Halila Jaganjca umjesto Marina Šipića.
Hardenov triple-double u debiju za Netse
NEW YORK - James Harden je postigao "triple-double" -32 koša, imao je 12 skokova i 14 asistencija - u svojoj prvoj utakmici za Brooklyn Netse, koji su slavili nad Orlandom 122-115.
Luka Cindrić zbog ozljede napušta Egipat
LOŠE VIJESTI
ALEKSANDRIJA - Nakon šokantnog remija protiv Japana na otvaranju svjetskog prvenstva u Egiptu, iz tabora hrvatske reprezentacije dolazi još jedna loša vijest.