Novi kiks Reala, titula sve dalje

LA LIGA
Objavljeno: 24.04.2021 / 23:06
Autor: SEEbiz / Klix.ba
MADRID - Ekipa Reala remizirala je u susretu 32. kola španjolske La Lige protiv Betisa na svom Alfredo di Stéfano stadionu u Madridu bez pogodaka te tako sebi znatno otežala bitku za titulu prvaka Španjolske.

Nakon nešto mirnijeg početka utakmice prvu šansu bilježimo tek u 26. minuti, a udarac Rodryga nakon solo prodora kroz obranu Betisa zaustavio je golman Bravo. Uz nešto veći posjed lopte i šest udaraca Reala naspram jednog Betisa, to je bilo sve u prvom poluvremenu.

Još jednu ozbiljnu šansu Rodrygo je imao u 56. minuti, ali je tada prečka zaustavila njegov pokušaj, da bi deset minuta nakon toga i Modrić oprobao svoj šut, no i njemu je Bravo odbranio.

Do kraja meča Real je napadao i pokušao doći do pobjede i osvajanja tri boda, na teren je čak ušao i oporavljeni Eden Hazard u 77. minuti, no ni on nije mogao pomoći Kraljevskom klubu da dođe do trijumfa. Real nakon ove utakmice ostaje na drugoj poziciji na tablici sa 71 osvojenim bodom, dva manje od Atletico Madrida koji svoj susret tek treba igrati protiv Athletic Bilbaoa u gostima i s tri boda više od Barcelone koja ima dvije utakmice manje.

U narednom kolu Real Madrid igra protiv Osasune na svom stadionu, a Betis će se sastati s Valldolidom u gostima.

Tagovi: Real Madrid, Luka Modrić, Eden Hazard, Real Betis
Lukaku posvetio pogodak Eriksenu, Belgija uvjerljiva
BELGIJA DOMINANTNA
SANKT PETERBURG - Nogometaši Belgije pobijedili su Rusiju 3:0 u utakmici 1. kola svoje skupine B koja je igrana u Sankt Peterburgu.
Finci šokirali Dansku u Kopenhagenu
ŠOK
KOPENHAGEN - U dvoboju 1. kola B skupine EURA nogometaši Finske su u Kopenhagenu svladali Dansku s 1-0 (0-0) i priredili veliko iznenađenje u svom premijernom nastupu.
Eriksen pri svijesti, stanje mu je stabilno
DOBRE VIJESTI
KOPENHAGEN - Christian Eriksen srušio se u 43. minuti utakmice. Liječnici su ga pokušavali reanimirati, a utakmica je prekinuta. Grozne scene u Kopenhagenu.
Eriksen se srušio, utakmica je prekinuta
NEVJEROJATNO
KOPENHAGEN - Najbolji danski nogometaš Christian Eriksen se srušio na samom kraju prvog poluvremena utakmice Danska-Finska, liječnici ga oživljavaju. Utakmica je prekinuta.
Modrić: Nadam se da ćemo mi kontrolirati igru
PRED ENGLESKU
LONDON - Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić najavio je nedjeljni ogled protiv Engleske koji se igra u sklopu 1. kola skupine D Europskog nogometnog prvenstva.