Milan pobijedio Lazio, dvije asistencije Rebića

DOBRA PREDSTAVA
Objavljeno: 12.09.2021 / 20:26
MILANO - U derbiju 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je kao domaćin svladao Lazio sa 2-0 (1-0), a asistent za oba gola bio je bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Rebić je u 45. minuti odigrao dupli pas sa strijelcem Rafaelom Leaom koji je nakon proigravanja hrvatskog napadača poentirao neometan sa 10-ak metara. U 66. minuti Tonali je dugom loptom izbacio Rebića na lijevom krilu, ovaj je projurio do kaznenog prostora, a zatim uputio oštru prizemnu loptu u peterac ravno u trk Ibrahimoviću koji je s dva metra zakucao loptu za konačnih 2-0.

Rebić je odigrao čitavu utakmicu za Milan, dok je veznjak Toma Bašić debitirao za Lazio, u koji je nedavno stigao iz Bordeauxa, ušavši u igru u 74. minuti.

Milan se na vrhu ljestvice izjednačio s Napolijem, koji je u subotu svladao juventus, oba sastava imaju po maksimalnih devt bodova, dva više od Intera i Udinesea, dok je Lazio šesti sa šest bodova.

Tagovi: AC Milan, Zlatan Ibrahimović, Rafael Leao, Toma Bašić, Ante Rebić, Lazio,
Pobjeda Cibone na startu ABA lige
BAR - Košarkaši Cibone u prvom su susretu nove sezone regionalne ABA lige kao gosti svladali Mornar u Baru sa 87-77 (28-16, 23-16, 16-27, 20-18).
Koemanu dvije utakmice kazne
KAZNA
MADRID - Trener španjolskog nogometnog velikana Barcelone Ronald Koeman kažnjen je s dvije utakmice zabrane vođenja svoje momčadi s klupe zbog isključenja koje je "zaradio" u završnici utakmice 6. kola španjolskog prvenstva protiv Cadiza iganog u četvrtak.
Jurić: Pjaca je nevjerojatan talent
POHVALE
TORINO - Pjaca je nevjerojatan talent, bio sam zaljubljen u njega već dok je igrao u Hrvatskoj, kazao je trener Torina Ivan Jurić nakon remija protiv Lazija (1-1) u kojem je Pjaca postigao vodeći pogodak na utakmici.
Poznata satnica El Clasica, navijači razočarani
ŠPANJOLSKA
MADRID - Poznata je satnica prvog El Clasica u španjolskom prvenstvu, a satnica je razočarala navijače Barcelone i Real Madrida kao i europske ljubitelje nogometa.
Marca: Barcelona je smiješna; Koeman: Moramo biti realni
KRITIKE
BARCELONA - "Ova Barcelona je smiješna", naslov je teksta u španjolskom sportskom dnevniku Marca, nakon što je katalonski velikan odigrao 0-0 na gostovanju kod Cadiza i trenutačno se nalazi na sedmom mjestu Primere.