Milan i Roma u spektakularnoj utakmici odigrali 3-3

SERIE A
Objavljeno: 26.10.2020 / 23:04
Autor: SEEbiz / Index.hr
MILANO - AC Milan i Roma odigrali su 3:3 u spektakularnoj utakmici petog kola Serie A u kojoj je Milan triput vodio, a Roma se triput vraćala i uspjela doći do boda na San Siru.

Neuništivi Zlatan Ibrahimović već je u drugoj minuti načeo Antonija Mirantea. Na dobro proigravanje Rafalea Leaa utrčao je ispred Rominog golmana i spretno ugurao loptu za vodstvo Rossonera.

Roma se vraća u 14. minuti golom Edina Džeke poslije kornera Lorenza Pellegrinija s lijeve strane. BiH centarfor glavom je pogodio u mrežu rezervnog golmana Ciprana Tatarusanua iako je imao čuvare oko sebe pa se Roma brzo vratila u utakmicu.

Milan opet vodi u 47. minuti golom Belgijca Alexisa Saelemaekersa koji je iskoristio novu dobru loptu Portugalca Leaa koji je prethodno probio lijevu stranu i prizemno centrirao na desetak metara. Roma se drugi put vraća u 71. minuti golom Jordana Veretouta iz penala koji je izborio Pedro. Faulirao ga je Ismael Bennacer na petercu s leđa.

Milan treći put do vodstva dolazi također iz penala u 79. minuti. Gianluca Mancini je s leđa srušio Hakana Calhanoglua, a precizan s bijele točke bio je, očekivano, Zlatan Ibrahimović.

I kada se činilo da je Milan slomio žilavu Romu, Rimljani se još jednom vraćaju. Treći povratak djelo je albanskog stopera Marasha Kumbulle. I taj je gol pao nakon kornera s lijeve strane, i to tako da se lopta sretno odbila do natrčalog gostujućeg igrača koji je to snažno zakucao u mrežu.

Ante Rebić zbog ozljede nije konkurirao za ovaj ogled.

Milan u nedjelju gostuje kod Udinesea, a Roma dočekuje Fiorentinu.

Tagovi: AC Milan, Zlatan Ibrahimović, Ante Rebić, Edin Džeko, AS Roma, Marash Kumbulla
Hrvatska se pobjedom protiv Švedske plasirala na EuroBasket 2022.
KVALIFIKACIJE
ISTANBUL - Hrvatska košarkaška reprezentacija je u nedjelju u Istanbulu na kvalifikacijskom turniru za EuroBasket 2022. protiv Švedske slavila sa 87-72 (48-31), te je osigurala plasman na EuroBasket 2022. dvije utakmice prije kraja kvalifikacija.
Darko Planinić vratio se u Cibonu
ZAGREB - Na početku 2020. odigrao je nekoliko utakmica za Zadar gdje je bio na otvorenom ugovoru.
Barcelona napokon uvjerljiva
LA LIGA
BARCELONA - U 11. kolu Primere nogometaši Barcelone u nedjelju su na Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0, a najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 42. minuti kada je Antoine Griezmann zatresao mrežu fenomenalnim volejem s ruba 16-erca.