TOPLO
Objavljeno: 25.11.2020 / 20:24
ZAGREB - Lionel Messi objavom na Instagramu oprostio se od svog sunarodnjaka Diega Maradone, legendarnog argentinskog nogometaša koji je danas preminuo.

Maradona je bio Messijev idol i dvije godine reprezentativni izbornik.

"Jako tužan dan za sve Argentince i za nogomet. Ostavlja nas, ali ne odlazi jer Diego je vječan. Uvijek ću se sjećati svih lijepih trenutaka provedenih s njim. Koristim ovu priliku kako bih uputio sućut njegovoj obitelji i prijateljima. Počivao u miru", napisao je nogometaš Barcelone.

Podsjetimo, Maradona je danas u 61. godini preminuo od srčanog udara. Bio je jedan od najvećih nogometaša svijeta, igrao je za Napoli i Barcelonu, a s Argentinom je 1986. godine postao svjetski prvak.

Tagovi: Lionel Messi, Diego Maradona, Argentina, Barcelona
Dinamo se požalio na suđenje
OGORČENI
ZAGREB - Nakon najvećeg derbija hrvatskog nogometa iz Dinama su se oglasili žestokim priopćenjem.
Oršić i Majer golčinama donijeli pobjedu Dinamu u derbiju
DERBI
ZAGREB - Dinamo je u zaostalom susretu 13. kola na Maksimiru pobijedio Hajduk 3:1. Hajduk je poveo golom Caktaša u 6. minuti, a onda je Mislav Oršić s dva krasna gola u 15. i 18. minuti kreirao veliki preokret i donio Modrima vrijednu pobjedu. Treći gol za Dinamo zabio je Lovro Majer u 84. minuti.
Čeferin: UEFA se obvezala održati EP u dvanaest gradova
JASNA PORUKA
ŽENEVA - Čelnici Europske nogometne federacije (UEFA) u srijedu su se sastali s predstavnicima 12 domaćina organizatora EURO 2020, na rutinskom sastanku kako bi razgovarali o operativnim pitanjima u vezi s turnirom, koji bi se trebao održati na ljeto.
Parma želi Domagoja Vidu
PARMA - Hrvatski reprezentativac, Domagoj Vida, mogao bi uskoro napustiti Bešiktaš, koji, ako je vjerovati napisima turskih medija, napušta već sigurno godinu dana.
Dinamo protiv Rosenborga na startu Lige prvaka mladih
ŽDRIJEB
ZAGREB - Norveški Rosenborg bit će suparnik Dinama na startu ovogodišnje UEFA-ine Lige prvaka mladih. Utakmica prvog kola na rasporedu je 2. ili 3. ožujka u Zagrebu, a pobjednik će se plasirati u šesnaestinu finala.