Martin Erlić se ozlijedio

PROBLEMI ZA DALIĆA
Objavljeno: 19.05.2024 / 19:06
RIM - Cagliari je u nedjelju u utakmici 37. kola talijanskog prvenstva u gostima sa 2-0 svladao domaći Sassuolo, a Martin Erlić napustio je teren u 20. minuti zbog ozljede.

Hrvatski reprezentativac već se na početku utakmice držao za zadnju ložu, a u 20. je minuti morao izaći nakon što je završio na travi.

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, gosti dolaze u vodstvo pogotkom Pratija u 71. minuti. Na 2-0 je povećao Lapadula udarcem s bijele točke u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Cagliari se zahvaljujući ovoj pobjedi pomaknuo na 14. mjesto i ima 36 bodova, dok je Sassuolo 19. s 29 bodova. Inter je već ranije osigurao naslov prvaka, ima 18 bodova više od drugoplasiranog Milana.

Tagovi: erlić, dalić, sassuolo
Nacho odlazi iz Reala
ODLAZAK
MADRID - Nacho Fernández je blizu prelaska u Al-Ittihad. Realovom kapetanu sa 364 nastupa u dresu madridskog kluba uskoro istječe ugovor, a novi po svoj prilici neće potpisati.
Dalić: Modriću nije potrebno doziranje
IZBORNIK

BERLIN - Ususret početka prvenstva koje za Hrvatsku kreće za samo dva dana, izbornik Zlatko Dalić kratko je prokomentirao kako će koristiti Luku Modrića na Euru.

Terzić napustio Borussiu Dortmund
ODLAZAK
DORTMUND - Edin Terzić (41) više nije trener Borussije Dortmund. Trener hrvatskih korijena povlači se s mjesta prvog trenera momčadi nakon dvije godine. Terzić je sam zatražio raskid ugovora, a Borussia je pristala na taj zahtjev.
Gvardiol: Moramo kontrolirati loptu
PORUKE
ZAGREB - Joško Gvardiol rekao je u srijedu za internetsku stranicu UEFA-e kako Hrvatska u utakmicama skupine B na Euru protiv Španjolske, Italije i Albanije treba imati loptu u svom posjedu i preuzeti inicijativu.