Maroko nokautirao Belgiju

SKUPINA F
Objavljeno: 27.11.2022 / 16:02
DOHA - U dvoboju 2. kola F skupine Svjetskog prvenstva nogometaši Maroka su pobijedili Belgiju s 2-0 (0-0).

Maroko je poveo golom Abdelhamida Sabiria iz slobodnog udarca, gotovo iz "mrtvog kuta" u 73. minuti, da bi u 92. minuti na 2-0 povećao Zakaria Aboukhlal (90+2).

U drugom dvoboju skupine kasnije igraju Hrvatska i Kanada.

Tagovi: Maroko nokautirao Belgija, Abdelhamid Sabiria, Zakaria Aboukhlal
Courtois se ozlijedio, upitan je za Ligu prvaka
PROBLEMI
MADRID - Real Madrid poražen je na gostovanju kod Mallorce 1:0 u utakmici 20. kola španjolskog prvenstva.
Dallas doveo Irvnga
TRADE

DALLAS - Brooklyn Nets trejdali su Kyrieja Irvinga Dallas Mavericksima za Spencera Dinwiddieja, Doriana Finnley-Smitha i nekoliko pickova, piše ESPN-ov novinar Adrian Wojnarowski, a informaciju su potvrdili brojni drugi američki novinari dobro upućeni u zbivanja u NBA ligi.

Ćorić svladao Thiema, Hrvatska s 3-1 pobijedila Austriju
DAVIS CUP
RIJEKA - Hrvatska teniska Davis Cup reprezentacija prošla je kvalifikacije te osigurala prolaz u jednu od skupina ovog natjecanja nakon što je u Rijeci pobijedila Austriju 3-1.
Real potopljen na Mallorci, sve dalje od obrane titule
PRIMERA
MALLORCA - Real Madrid poražen je na gostovanju kod Mallorce s 1:0 u utakmici 20. kola španjolskog prvenstva. Susret je riješen autogolom Nacha Fernandeza iz 13. minute, a hrvatski kapetan Luka Modrić u njemu je sudjelovao kao zamjena s klupe od 64. minute. I to mu je bilo dovoljno da ispiše povijest kluba. Real sada uz utakmicu više ima pet bodova manje od vodeće Barcelone.