Ligue 1: Treća pobjeda u nizu Monaca

FRANCUSKA
Objavljeno: 10.04.2022 / 18:57
MONTE CARLO - Nogometaši Monaca svladali su na domaćem terenu Troyes 2-1. U pitanju je bila utakmica 31. kola francuske Ligue 1, a Monaco je time upisao treću prvenstvenu pobjedu u nizu.

Caio Henrique je u 19. minuti načeo goste, no Ugbo je dvadeset minuta kasnije izjednačio na 1-1. U ulogu džokera s klupe na kraju je ušao Nijemac Volland koji je u 57. minuti zabio za konačnih 2-1 Monaca, iste minute kada je ušao u igru. Monaco je unatoč pobjedi ostao šesti na ljestvici.

Angers i Lille su remizirali 1-1 u utakmici gdje je za goste od 87. minute igrao Domagoj Bradarić, dok je Marin Jakoliš utakmicu odgledao s domaće klupe za pričuve. Lille se poraza spasio golom Zhegrove u 74. minuti.

Istim rezultatom (1-1) je završio dvoboj Bresta i Nantesa.

Tagovi: AS Monaco, Caio Henrique, Domagoj Bradarić
Portugal se poigrao sa Švicarcima, tri gola Goncala Ramosa
UVJERLJIVO
DOHA - Na iznimno uvjerljiv način nogometaši Portugala su izborili četvrtfinale svjetskog prvenstva, pobijedili su sa 6-1 (2-0) Švicarsku u osmini finala.
Dani Alves: Hrvatska zaslužuje 110 posto naše pozornosti
RESPEKT
DOHA - Branič brazilske nogometne reprezentacije Dani Alves, drugi igrač po broju nastupa za tu južnoameričku reprezentaciju, rekao je kako Hrvatska ima jako kvalitetne igrače pa da će joj njegova momčad posvetiti “110 posto svoje pozornosti” kako bi prošla u polufinale Svjetskog prvenstva.
Bono odveo Maroko u četvrtfinale
SENZACIJA

DOHA - Nogometaši Maroka plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva nakon što su u osmini finala na stadionu Education City boljim izvođenjem 11-eraca sa 3-0 svladali Španjolsku.

Mbappe propustio trening
FRANCUSKA

PARIZ - Prvi strijelac aktualnog Svjetskog nogometnog prvenstva, francuski napadač Kylian Mbappe nije trenirao u utorak s ostatkom momčadi već je izabrao raditi u "sobi za oporavak".

Dalić: Nećemo se lagati, Brazil je favorit
IZBORNIK
DOHA - Vatreni su u drami jedanaesteraca svladala Japan u osmini finala svjetskog prvenstva i plasirali se među posljednjih osam reprezentacija na turniru u Kataru.