Lakersi poveli protiv Denvera

Objavljeno: 19.09.2020 / 08:55
ORLANDO - Los Angeles Lakers su poveli u finalu Zapadne konferencije svladavaši u prvoj utakmici u Orlandu Denver Nuggetse sa 126-114.

Do pobjede ih je predvodio Anthony Davis sa 37 koševa, od čega je 20 zabio u drugom poluvremenu, i deset skokova.

Kentavious Caldwell-Pope je dodao 18 koševa, a LeBron James 15 uz 12 asistencija i šest skokova.

Kod Denvera najbolji su bili Jamal Murray i Nikola Jokić sa po 21 košem svaki. Michael Porter Jr. je ubacio 14 koševa, ali ni jedan drugi igrač Denvera nije dosegnuo dvoznamenkasti učinak.

Druga utakmica se igra u nedjelju.

Lakers su stvorili dvoznamenkatu prednost u drugoj četvrtini i sačuvali su kontrolu nad igrom do kraja. Prednost od 11 koševa s poluvremena Los Angeles je povećao na 21 koš u trećoj četvrtini na kraju koje su vodili 103-79.

Tagovi: Anthony Davis, LeBron James, LA Lakers, Denver Nuggets, Nikola jokić, Jamal Murray