Kramarić zabio, Hoffenheim uvjerljivo izgubio od Bayerna

BUNDESLIGA
Objavljeno: 30.01.2021 / 17:46
Autor: SEEbiz / Index.hr
MUNCHEN - Hoffenheim je u 19. kolu Bundeslige izgubio u gostima kod Bayerna rezultatom 4:1.

Domaćini su poveli u 32. minuti krasnim golom Boatenga, a na 2:0 povisio je Thomas Müller u 43. minuti. Hoffenheim je u igru vratio Andrej Kramarić koji je u 45. minuti zabio lijep gol za 2:1.

Sve dileme po pitanju pobjednika riješili su Robert Lewandowski (57') i Serge Gnabry (63').

Kramarić je u ovoj sezoni postigao 13 golova u 15 ligaških utakmica. Računajući sva natjecanja, hrvatski reprezentativac ima učinak od 18 golova u 20 utakmica.

Tagovi: Andrej Kramarić, Hoffenheim, Bayern, Robert Lewandowski, Serge Gnabry
Bogdanović izabran za igrača tjedna na Zapadu
NEW YORK - Bojan Bogdanović izabran je za igrača tjedna u Zapadnoj konferenciji NBA lige.
Šok u Interu: Zhang od igrača traži da se odreknu dvomjesečne plaće
PLAĆE
MILANO - Predsjednik Intera Steven Zhang zatražio je od igrača novog prvaka Italije da se odreknu dvomjesečne plaće kako bi pomogli klubu u teškoj financijskoj situaciji.
Milan bez Ibrahimovića u sljedeće dvije utakmice
OZLJEDA
MILANO - Švedski 39-godišnji napadač Zlatan Ibrahimović, koji je zbog ozljede koljena napustio teren u 66. minuti nedjeljnog dvoboja s Juventusom, mogao bi propustiti sljedeće dvije od tri preostale prvenstvene utakmice, objavili su u ponedjeljak talijanski mediji.
Juventus bez Serie A ako ne odustane od Superlige
ULTIMATUM
TORINO - Juventus, jedan od zadnja tri kluba koji su branili projekt Superlige, neće moći sudjelovati u sljedećem talijanskom prvenstvu ako ostane uključen u ovaj elitni natjecateljski projekt, potvrdio je u ponedjeljak predsjednik Talijanskog nogometnog saveza Gabriele Gravina.
Krznar: Vidim se i dalje u ulozi glavnog trenera