Jedan od najljepših golova u povijesti rukometa (VIDEO)

REMEK DJELO
Objavljeno: 12.09.2018 / 15:49
Autor: SEEbiz / index.hr
ZAGREB - Rukometaši PPD Zagreba u svom su trećem ovosezonskom nastupu u regionalnoj SEHA ligi ostvarili drugu pobjedu svladavši u dvorani Sutinska vrela rumunjsku Steauu 24:18.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, igrači hrvatskog prvaka u prvih su 20 minuta nastavka serijom 10:3 stekli nedostižnu prednost 19:11.

Lovro Jotić i David Mandić su s po pet golova bili najefikasniji u sastavu PPD Zagreba dok su Stefan Vujić i Javier Humet s po tri gola predvodili Steauu.

PPD Zagreb je sa šest bodova trenutačno četvrti dok je Steaua osvojila tri boda iz dva nastupa. Na vrhu su Vardar, Meškov i Nexe s po maksimalnih devet bodova.

Unatoč uvjerljivoj pobjedi Zagreba, potez dana, kola, a možda i sezone pripada igraču Steaue i srpskom reprezentativcu Stefanu Vujiću. Taj bivši igrač Zagreba je u prvom poluvremenu kod rezultata 13:9 na jedan cepelin skočio, uhvatio loptu i leđima okrenut u zraku zabio. Cijela akcija bila je predivna, a njen završetak bio je pravo remek-djelo. Na rukometnim forumima i društvenim mrežama mnogi su ovaj gol proglasili jednim od najljepših u povijesti.

Tagovi: Stefan Vujić, SEHA liga, PPD Zagreb, Steaua
Knicksi i dalje najvrjedniji klub NBA lige
NEW YORK - New York Knicksi sedmu su godinu zaredom najvrjedniji klub NBA lige, prema godišnjoj listi koju je u ponedjeljak objavio Forbes.
Luka Modrić ne želi SP svake dvije godine
STAVOVI
KIJEV - Bivši najbolji nogometaš svijeta i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić poručio je kako ne želi Svjetsko prvenstvo svake dvije godine.
Vodeći golfer svijeta uzima pauzu
PAUZA
LONDON - Španjolac Jon Rahm (26) zadržao je vodeću poziciju na novoj ljestvici najboljih golfera svijeta najavivši "mentalnu pauzu od četiri tjedna".
UEFA kaznila Engleze zbog nereda na finalu EURO-a
KAZNA
NYON - Europska nogometna federacija (UEFA) kaznila je englesku nogometnu reprezentaciju s dvije utakmice igranja pred praznim tribinama, pri čemu je druga utakmica uvjetna, zbog nereda navijača na finalu EURO-a protiv Italije.
Barcelona kupila malo mira
NAPOKON POBIJEDILI
BARCELONA - U derbiju devetog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je Camp Nou pobijedila Valenciju sa 3:1 prekinuvši niz od dva uzastopna poraza.