Gol i asistencija sjajnog Modrića, Celta - Real 1-4

PRIMERA
Objavljeno: 21.08.2022 / 07:56
VIGO - Na uvjerljiv su način nogometaši madridskog Reala prošli gostovanje u Vigu te su svladali Celtu 4-1 u utakmici drugog kola španjolske La Lige.

Sjajnu je utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Luka Modrić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju tijekom 77 minuta koliko je proveo na travnjaku.

Prva dva pogotka na susretu su postignuta nakon udaraca s bijele točke. Prvo je Benzema u 14. doveo Real u vodstvo, a u 23. je izjednačio najbolji strijelac Celte Iago Aspas.

U 41. minuti Real je opet poveo. Modrić se riješio jednog čuvara i potom sjajno pogodio sa skoro 20 metara za 2-1. U 56. minuti je, pak, odlično uposlio i u kontru poslao Vinicius Juniora koji je akciju završio golom za 3-1. Konačan rezultat postavio je Valverde za drugu Realovu pobjedu u sezoni.

U nedjelju se sastaju: Athletic - Valencia, Atletico Madrid - Villarreal i Real Sociedad - Barcelona, dok u ponedjeljak kolo zatvaraju Elche - Almeria i Girona - Getafe.

Tagovi: Luka Modrić, Real Madrid, Karim Benzema
Bruno Fernandes odveo Portugal u osminu finala
IGRAČ ODLUKE
DOHA - Nogometaši Portugala pobijedili su Urugvaj sa 2-0 (0-0) u posljednjoj utakmici 2. kola grupne faze Svjetskog prvenstva u Katru te su postali treća reprezentacija koja je prije posljednje utakmice u skupini osigurala nastup u osmini finala.
Brazil osigurao plasman u osminu finala
MEĐU FAVORITIMA
DOHA - Nogometaši Brazila pobijedili su Švicarsku sa 1-0 (0-0) u drugom kolu skupine G na Svjetskom prvenstvu u Katru i time su postali druga momčad koja je uoči zadnjeg kola osigurala plasman u osminu finala.
Željko Sopić novi trener Gorice
VELIKA GORICA - Trenutačno posljednjeplasirani sastav HNL-a Gorica objavio je kako za novoga trenera angažirao Željka Sopića.
Goluža: Utakmica će biti teža nego prošli tjedan
RUKOMET
ZAGREB - Trener PPD Zagreba Slavko Goluža očekuje da će utakmica osmog kola Lige prvaka protiv Veszprema, koja je na rasporedu u srijedu, biti teža nego ona prošlog tjedna kada su njegovi igrači pružili solidan otpor Mađarima na njihovom terenu.
Srbija ispustila pobjedu u najluđoj utakmici prvenstva
KIKS
ZAGREB - Kamerun i Srbija odigrali su 3:3 u 2. kolu skupine G Svjetskog prvenstva.