Federer najavio nastup na Roland Garrosu

Objavljeno: 18.04.2021 / 22:25
ŽENEVA - Legendarni švicarski tenisač, 39-godišnji Roger Federer objavio je putem društvenih mreža u nedjelju kako namjerava nastupiti na ovogodišnjem Roland Garrosu koji bi se trebao igrati od 30. svibnja do 13. lipnja.

Federer je najavio i kako će u sklopu priprema za Roland Garros nastupiti na ATP turniru u Ženevi od 16. do 22. svibnja.

"Sa zadovoljstvom vam dajem do znanja kako ću igrati u Ženevi i Parizu. Do tada ću trenirati. Jedva čekam ponovno zaigrati u Švicarskoj", objavio je Federer putem twittera.

Zbog dviju operacija koljena Federer je od prošlogodišnjeg Australian Opena pa dosada nastupio na samo jednom turniru, prošloga mjeseca u Dohi gdje je stigao do četvrtfinala.

Tagovi: Roger Federer, Roland Garros
Borussia Dortmund osigurala Ligu prvaka
BUNDESLIGA
DORTMUND - U susretu 33. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussija Dortmund je na gostovanju pobijedila Mainz sa 3-1 osiguravši plasman u Ligu prvaka.
Nadal preko Đokovića do desetog naslova na rimskom Mastersu
RIM - Španjolski tenisač Rafael Nadal po deseti put u karijeri osvojio je naslov pobjednika rimskog Masters 1000 turnira pobijedivši u nedjeljnom finalu prvog igrača svijeta Srbina Novaka Đokovića sa 7-5, 1-6, 6-3 nakon dva sata i 49 minuta igre.
Toni Kukoč ulazi u Kuću slavnih
PRIZNANJA
ZAGREB - Uvrštenje u Hall of Fame nije iznenađenje, veće je iznenađenje što se ono čekalo do 2021. godine, odnosno čak 15 godina nakon što se zaključila ova perfektna karijera splitskog virtuoza.
CSKA i Olić nakon poraza ostali bez Europe
RUSIJA
MOSKVA - Moskovski CSKA, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivica Olić ostao je bez plasmana u Europu nakon što je u susretu posljednjeg kola ruskog prvenstva izgubio od gradskog suparnika Dinama sa 2-3.
Nikola Mektić i Mate Pavić osvojili rimski Masters
RIM - Hrvatski reprezentativci Nikola Mektić i Mate Pavić pobjednici su rimskog turnira iz Masters 1000 serije na kojem su u nedjeljnom finalu muških parova nadigrali Amerikanca Rajeeva Rama i Britanca Joea Slisburyja sa 6-4, 7-6 (4) za 83 minute.