Dragić najzaslužniji za vodstvo Miamija 2-0 protiv Bostona

Objavljeno: 18.09.2020 / 07:39
Autor: SEEbiz / Klix.ba
ORLANDO - Košarkaši Miami Heata upisali su i drugu pobjedu u finalu Istočne konferencije NBA doigravanja pobjedom protiv Boston Celticsa rezultatom 106:101 i došli su do vodstva u seriji rezultatom 2:0.

Boston je bolje otvorio utakmicu, a nakon prvog poluvremena Celticsi su imali čak 13 poena prednosti (60:47). U trećoj četvrtini vidjeli smo novi preokret Miamija, a ekipa s Floride ovaj period igre riješila je u svoju korist rezultatom 37:17. Miami je na kraju slavio rezultatom 106:101.

Čak šest igrača Miamija imalo je dvocifren učinak na ovoj utakmici, ali su se posebno istaknuli Goran Dragić i Bam Adebayo. Slovenac je susret završio s 25 poena i pet asistnecija, dok je Adebayo sakupio 21 poen i 10 skokova. Kod Celticsa Kemba Walker je postigao 23 poena.

Naredna utakmica ove serije igra se u noći sa subote na nedjelju, dok večeras počinje finalna serija Zapadne konferencije između Los Angeles Lakersa i Denver Nuggetsa.

Tagovi: Goran Dragić, Miami Heat, Jimmy Butler, Boston Celtics, Barn Adebayo
Mršić: Ovo je rezultat timskog rada igrača koji uživaju igrati za reprezentaciju
USPJESI
ISTANBUL - Hrvatska košarkaška reprezentacija u nedjelju se pobjedom protiv Švedske (87-72) plasirala na EuroBasket 2022., a izbornik Veljko Mršić istaknuo je da je to rezultat timskog rada igrača koji uživaju igrati za reprezentaciju.
Luque: Činio sam sve što sam mogao, pa i nemoguće za Maradonu
TVRDNJE
BUENOS AIRES - "Želite znati za što sam odgovoran? Za to što sam ga volio, što sam se brinuo za njega, što sam mu produljio život i učinio ga boljim", rekao je Luque jecajući na tiskovnoj konferenciji koju je prenosila televizija.
Hrvatska se pobjedom protiv Švedske plasirala na EuroBasket 2022.
KVALIFIKACIJE
ISTANBUL - Hrvatska košarkaška reprezentacija je u nedjelju u Istanbulu na kvalifikacijskom turniru za EuroBasket 2022. protiv Švedske slavila sa 87-72 (48-31), te je osigurala plasman na EuroBasket 2022. dvije utakmice prije kraja kvalifikacija.
Darko Planinić vratio se u Cibonu
ZAGREB - Na početku 2020. odigrao je nekoliko utakmica za Zadar gdje je bio na otvorenom ugovoru.
Barcelona napokon uvjerljiva
LA LIGA
BARCELONA - U 11. kolu Primere nogometaši Barcelone u nedjelju su na Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0, a najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 42. minuti kada je Antoine Griezmann zatresao mrežu fenomenalnim volejem s ruba 16-erca.