Dragić najzaslužniji za vodstvo Miamija 2-0 protiv Bostona

Objavljeno: 18.09.2020 / 07:39
Autor: SEEbiz / Klix.ba
ORLANDO - Košarkaši Miami Heata upisali su i drugu pobjedu u finalu Istočne konferencije NBA doigravanja pobjedom protiv Boston Celticsa rezultatom 106:101 i došli su do vodstva u seriji rezultatom 2:0.

Boston je bolje otvorio utakmicu, a nakon prvog poluvremena Celticsi su imali čak 13 poena prednosti (60:47). U trećoj četvrtini vidjeli smo novi preokret Miamija, a ekipa s Floride ovaj period igre riješila je u svoju korist rezultatom 37:17. Miami je na kraju slavio rezultatom 106:101.

Čak šest igrača Miamija imalo je dvocifren učinak na ovoj utakmici, ali su se posebno istaknuli Goran Dragić i Bam Adebayo. Slovenac je susret završio s 25 poena i pet asistnecija, dok je Adebayo sakupio 21 poen i 10 skokova. Kod Celticsa Kemba Walker je postigao 23 poena.

Naredna utakmica ove serije igra se u noći sa subote na nedjelju, dok večeras počinje finalna serija Zapadne konferencije između Los Angeles Lakersa i Denver Nuggetsa.

Tagovi: Goran Dragić, Miami Heat, Jimmy Butler, Boston Celtics, Barn Adebayo
Goran Tomić ostaje u Emiratima
ZAGREB - Hrvatski trener Goran Tomić (47) potpisao je novi, dvogodišnji ugovor s Al Bataehom, objavio je arapski klub. Tomić je u siječnju ove godine preuzeo momčad.
Barcelona će tužiti Španjolski nogometni savez, sud odlučuje o Yamalovom golu
TRAKAVICA
BARCELONA - Barcelona ne dopušta da se stiša bura nakon El Clasica u kojem je Real slavio 3:2.
Carlos Tevez završio u bolnici
BUENOS AIRES - Bivši argentinski nogometaš i sadašnji trener argentinskog kluba Independiente Carlos Tevez primljen je u utorak u bolnicu zbog jakih bolova u prsima.
Marca: Modrić želi ostati u Realu
MADRID - Luka Modrić ugovor s madridskim Realom ima do srpnja i još se ne zna u kojem klubu će 38-godišnji veznjak igrati sljedeće sezone. Marca, madridski list blizak Realu, tvrdi da Modrić ne želi promijeniti klub.
Dončić briljirao, Mavsi pobijedili Clipperse
LOS ANGELES - Dallas Mavericksi pobijedili su Clipperse 96-93 u drugoj utakmici doigravanja NBA lige u Los Angelesu, izjednačivši u seriji prvog kola na 1-1.