Dinamo najvjerojatnije protiv momčadi koju vodi Goce Sedloski

Objavljeno: 06.07.2022 / 07:34
SKOPJE - Nogometaši Škupija bili su uvjerljivi u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka te su na domaćem terenu, s 3-0, svladali Lincoln Red Imps, predstavnika Gibraltara.

Podsjetimo kako će pobjednik ovog susreta u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv hrvatskog prvaka, zagrebačkog Dinama.

U 11. minuti Škupi je poveo golom Senegalca Danfe, dok je u 28. na 2-0 povećao Nigerijac Adetunji. U 62. minuti je domaći sastav zabio i treći gol, odnosno, autogol je potpisao Wiseman.

U drugom pretkolu Dinamo će prvo 19. srpnja biti domaćin pobjedniku ovog susreta, dok se uzvrat igra tjedan dana kasnije.

Liga prvaka, 1. pretkolo (prve utakmice):

Pjunik (Arm) - Cluj (Rum) 0-0

Malmoe (Šve) - Vikingur Reykjavik (Isl) 3-2 (Olsson 16, Toivonen 42, Birmančević 84 / Ingason 38, Gudjonsson 90+3)

Ludogorec (Bug) - Sutjeska Nikšić (CG) 2-0 (Santana 74, Tisssera 90+1)

Balkani (Kos) - Žalgiris (Lit) 1-1 (Gripshi 15 / Buff 25)

The New Saints (Wal) - Linfield (SjIr) 1-0 (Brobbel 57)

Lech Poznan (Polj) - Qarabag (Aze) 1-0 (Ishak 41)

Shamrock Rovers (Irs) - Hibernians (Mal) 3-0 (Finn 25, Watts 40, Gaffney 78)

Škupi (SjM) - Lincoln Red Imps (Gib) 3-0 (Danfa 11, Adetunji 28, Wiseman 62-ag)

Tagovi: Dinamo, Škupi, goce Sedloski
Igor Tudor je novi trener Lazija
RIM - Hrvatski trener Igor Tudor (45) novi je trener Lazija. Naslijedio je Maurizia Sarrija, koji je ovaj tjedan napustio rimski klub.
Dinamo se oglasio oko ozljede Martina Baturine
OZLJEDA
ZAGREB - Nije izgledalo nimalo dobro jer Martin Baturina (21) je teren u Kranjčevićevoj morao napustiti uz pomoć Dinamovih liječnika i svi su s pravom bili zabrinuti.
Zajec se sastao s Kustićem, evo o čemu se razgovarali
SUSRETI
ZAGREB - Delegacija Dinama, predvođena predsjednikom Velimirom Zajecom, susrela se u HNS-ovim prostorijama s predsjednikom HNS-a Marijanom Kustićem.
Dalić: Doći će do promjena na popisu
ZAGREB - Hrvatska nogometna reprezentacija okuplja se u ponedjeljak u Zagrebu u sklopu priprema za nadolazeći ACUD Cup koji će se igrati u Kairu.
Karoglan na rubu otkaza, evo tko bi mogao preuzeti Hajduk
SPLIT - Poraz Hajduka od Lokomotive bi izgleda mogla biti kap koja je prelila čašu.