Dalić: Ovo nije naš kraj, idemo dalje

PODVIG
Objavljeno: 09.12.2022 / 20:18
RAYYAN - Ovo je pobjeda za hrvatski narod, a igrači, oni nisu normalni, izjavio je odmah nakon velike pobjede protiv Brazila u četvrtfinalu hrvatski izbornik Zlatko Dalić.

„Ovo nam je trebalo. Igračima svaka čast, oni stvarno nisu normalni. Utakmica je bila sjajna, od prve do posljednje minute. Ovo je Hrvatska, izbacili smo najvećeg favorita ovog turnira. Odigrali smo najbolje kada je bilo najvažnije i još smo jednom potvrdili da nas nitko nikada ne smije podcijeniti. Pokazali smo kao i uvijek ponos, vjeru, hrabrost i Hrvat uvijek uspije“, sretno je govorio Dalić nakon novog golemog uspjeha hrvatske reprezentacije i nove pobjede nakon jedanaesteraca na ovom SP-u nakon jednakog uspjeha protiv Japana u osmini finala.

„Ovo nije naš kraj, idemo dalje. Dali smo opet maksimum, ovo je zajednička pobjeda svih nas. Neka zbog toga uživa svaki Hrvat. Mi možemo puno toga napraviti. Imamo drugo polufinale u nizu na svjetskim prvenstvima. Uistinu sam sretan čovjek“.

Tagovi: Zlatko Dalić, hrvatska nogometna reprezentacija
Courtois se ozlijedio, upitan je za Ligu prvaka
PROBLEMI
MADRID - Real Madrid poražen je na gostovanju kod Mallorce 1:0 u utakmici 20. kola španjolskog prvenstva.
Dallas doveo Irvnga
TRADE

DALLAS - Brooklyn Nets trejdali su Kyrieja Irvinga Dallas Mavericksima za Spencera Dinwiddieja, Doriana Finnley-Smitha i nekoliko pickova, piše ESPN-ov novinar Adrian Wojnarowski, a informaciju su potvrdili brojni drugi američki novinari dobro upućeni u zbivanja u NBA ligi.

Ćorić svladao Thiema, Hrvatska s 3-1 pobijedila Austriju
DAVIS CUP
RIJEKA - Hrvatska teniska Davis Cup reprezentacija prošla je kvalifikacije te osigurala prolaz u jednu od skupina ovog natjecanja nakon što je u Rijeci pobijedila Austriju 3-1.
Real potopljen na Mallorci, sve dalje od obrane titule
PRIMERA
MALLORCA - Real Madrid poražen je na gostovanju kod Mallorce s 1:0 u utakmici 20. kola španjolskog prvenstva. Susret je riješen autogolom Nacha Fernandeza iz 13. minute, a hrvatski kapetan Luka Modrić u njemu je sudjelovao kao zamjena s klupe od 64. minute. I to mu je bilo dovoljno da ispiše povijest kluba. Real sada uz utakmicu više ima pet bodova manje od vodeće Barcelone.