Crvena zvezda uvjerljiva protiv Cibone

ABA LIGA
Objavljeno: 06.12.2021 / 21:15
BEOGRAD - Cibona je u ponedjeljak u utakmici 10. kola ABA lige poražena u Beogradu, bolja je od nje sa 86-72 (15-17, 25-14, 23-23, 23-18) bila Crvena zvezda.

Iako je Cibona dobila prvu četvrtinu, druga je pripala Crvenoj zvezdi koja je stvorila prednost od devet koševa. Nakon treće izjednačene četvrtine, zadnja opet pripada domaćoj momčadi koja ju dobiva s pet koševa razlike.

Najbolji su u redovima pobjedničke momčadi bili Nikola Ivanović i Nkola Kalinić sa po 15 koševa svaki, dok je kod Cibone najbolji strijelac bio Roko Prkačin sa 16 ubačaja. Amar Gegić je dodao 13 koševa i sedam skokova, a Lovro Gnjidić 10 koševa i šest asistencija.

Cibona je šesta sa pet poraza i pet pobjeda i 15 bodova, dok je Crvena zvezda prva sa 19 pobjeda i devet pobjeda iz deset utakmica.

Tagovi: Crvena zvezda, Cibona, Nikola Ivanović, Nikola Kalinić, Roko Prkačin, Lovro Gnjidić
Chelsea i četvrti put ove sezone nokautirao Tottenham
LONDONSKI DERBI
LONDON - Chelsea je u nedjelju u utakmici 23. kola engleskog prvenstva kod kuće sa 2-0 nadigrao Tottenham smanjivši tako, kao i Liverpool, zaostatak za vodećim Manchester Cityjem.
Real Madrid izvukao bod, pogodak Modrića
PRIMERA
MADRID - U susretu 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na Santiago Bernabeu odigrao 2-2 protiv Elchea, nakon što su gosti do same završnice susreta vodili sa 2-0.
Gašper Okorn i službeno novi trener Cibone
ZAGREB - Slovenski košarkaši stručnjak Gašper Okorn od nedjelje je i službeno novi trener Cibone.
Pobjeda RB Leipziga, pogodak Gvardiola
BUNDESLIGA
LEIPZIG - U susretu 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je pobijedio Wolfsburg sa 2-0, a drugi gol na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol.
Šesta uzastopna pobjeda Phoenix Sunsa
NEW YORK - Phoenix Sunsi su i dalje su najbolja momčad u NBA košarkaškoj ligi, a sinoć su upisali šestu pobjedu u nizu svladavši Indiana Pacerse sa 113-103.