Crvena zvezda uvjerljiva protiv Cibone

ABA LIGA
Objavljeno: 06.12.2021 / 21:15
BEOGRAD - Cibona je u ponedjeljak u utakmici 10. kola ABA lige poražena u Beogradu, bolja je od nje sa 86-72 (15-17, 25-14, 23-23, 23-18) bila Crvena zvezda.

Iako je Cibona dobila prvu četvrtinu, druga je pripala Crvenoj zvezdi koja je stvorila prednost od devet koševa. Nakon treće izjednačene četvrtine, zadnja opet pripada domaćoj momčadi koja ju dobiva s pet koševa razlike.

Najbolji su u redovima pobjedničke momčadi bili Nikola Ivanović i Nkola Kalinić sa po 15 koševa svaki, dok je kod Cibone najbolji strijelac bio Roko Prkačin sa 16 ubačaja. Amar Gegić je dodao 13 koševa i sedam skokova, a Lovro Gnjidić 10 koševa i šest asistencija.

Cibona je šesta sa pet poraza i pet pobjeda i 15 bodova, dok je Crvena zvezda prva sa 19 pobjeda i devet pobjeda iz deset utakmica.

Tagovi: Crvena zvezda, Cibona, Nikola Ivanović, Nikola Kalinić, Roko Prkačin, Lovro Gnjidić
Hajduk pronašao novog predsjednika Uprave?
KADROVI
SPLIT - Petnaestak dana nakon odlaska Lukše Jakobušića iz Hajduka, navodno je poznat i njegov nasljednik.
Još jedan velikan u utrci za Danija Olma
LEIPZIG - Njemački mediji već se danima bave nagađanjima gdje će Dani Olmo nastaviti karijeru. Red Bull Leipzig njegovom će prodajom zaraditi 60 milijuna eura, a od tog transfera Dinamo će dobiti nešto više od šest milijuna eura.
Odlična vijest za Dalića i ostale izbornike
EURO
ZAGREB - Europska nogometna unija (UEFA) dopustit će izbornicima da u reprezentacije za Europsko prvenstvo u Njemačkoj pozovu 26 umjesto dosadašnja 23 igrača, objavili su britanski mediji.
Hrvatski boksač koji je napadnut u Beogradu odustao od četvrtfinala EP-a
BOKS

ZAGREB - Hrvatski boksački savez (HBS) u utorak je objavio da reprezentativac Nikica Radonić neće nastupiti u četvrtfinalu kategorije do 86 kg Europskog boksačkog prvenstva u Beogradu, koje je prema rasporedu bilo zakazano za srijedu, 24. travnja.

Pjaca: Neću imati milosti za Dinamo
PORUKE
RIJEKA - "Kao uvijek, idemo na pobjedu. Optimističan sam, mislim da će s gležnjom za tjedan dana biti sve u redu."