Čilić poražen u osmini finala ATP turnira u Rimu

Objavljeno: 18.09.2020 / 17:17
RIM - Hrvatski tenisač Marin Čilić u petak je u osmini finala ATP turnira u Rimu izgubio od Norvežanina Carstena Ruuda (ATP-34) sa 2-6, 6-7 (6) nakon sat i 34 minute igre.

Nakon što je u drugom kolu uvjerljivo dobio jedanaestog igrača svijeta Belgijanca Davida Goffina (6-2, 6-2), činilo se da bi Čilić mogao daleko dogurati na turniru u Rimu. No, već u sljedećem kolu zaustavio ga je 34. igrač svijeta Norvežanin Carsten Ruud.

U prvom setu Čilić je već na startu izgubio servis i do kraja seta nije niti jednom bio u prilici za break. Za razliku od prvog seta, koji je trajao samo 34 minute, u drugom se igralo sat vremena, a jedine dvije break lopte imao je Čilić, i to kod 1-1 dvije vezane break lopte. Nije ih iskoristio i na kraju je izgubio u tiebreaku.

Tagovi: Marin Čilić, Carsten Ruud
Pandev se nakon EP-a oprašta od reprezentacije
OPROŠTAJ
SKOPJE - Kapetan nogometne reprezentacije Sjeverne Makedonije Goran Pandev (37) najavio je oproštaj od nacionalne vrste nakon EURO-a.
Mourinho: Škoti su favoriti protiv Hrvatske
PROGNOZE
LONDON - Hrvatska nogometna reprezentacija u utorak od 21 sat igra posljednju utakmicu u skupini D ovog Eura. Suparnici Dalićevim igračima na stadionu u Glasgowu bit će Škoti, a obje reprezentacije nadaju se pobjedi i osvajanju tri boda, koja bi im trebala otvoriti vrata osmine finala.
Mancini izjednačio rekord iz 1938.
REKORDI
RIM - Izbornik talijanske nogometne reprezentacije Roberto Mancini izjednačio je talijanski rekord star 83 godine nanizavši 30 utakmica bez poraza na klupi "Azzurra".
Italija i Wales prošli, Švicarska u čekaonici
SKUPINA A
RIM - Nakon odigranih susreta trećeg kola A skupine EURO-a, reprezentacije Italije i Walesa prošle su u osminu finala, dok je Švicarska osvojila treće mjesto i morat će čekati rasplet u ostalim skupinama kako bi doznala ide li i ona dalje.
Petković: Atmosfera u reprezentaciji je fantastična