Christian Eriksen posjetio suigrače u trening kampu

OPORAVAK
Objavljeno: 19.06.2021 / 17:56
KOPENHAGEN - Danski veznjak Christian Eriksen, koji se oporavlja od srčanog udara kojeg je doživio prije tjedan dana pred kraj prvog poluvremena utakmice protiv Finske, posjetio je u subotu svoje suigrače iz reprezentacije u trening kampu nacionalne momčadi blizu Kopenhagena, te je ručao s njima.

Eriksenu je prije nekoliko dana ugrađen poseban defibrilator koji stimulira rad srca.

"Nismo znali da će doći, ali njegov posjet donio je dobru energiju u ekipu. Mogli smo ga zagrliti i bilo je lijepo vidjeti ga kako šeta sa sinom. Bio je ovo odličan dan iz puno razloga", izjavio je danski veznjak Christian Norgaard.

Danska je izgubila prve dvije utakmice na Euru, od Finske (0:1) i Belgije (1:2). Na ljestvici vodi Belgija sa šest bodova, koja je osigurala plasman u osminu finala, Rusija i Finska imaju po tri boda, dok su Danci na začelju s dva poraza. U zadnjem kolu 21. lipnja sastaju se Rusija i Danska (Kopenhagen), te Belgija i Finska (St Peterburg).

Tagovi: Christian Eriksen, Danska
Livaković: Nemam želju za polufinale, svejedno mi je tko će doći
HEROJ
RAYYAN - Nakon što je protiv Japana obranio tri jedanaesterca, Dominik Livaković je i protiv Brazila ponovo briljirao i bio je jedan od najzaslužnijih što su "Vatreni" srušili peterostruke svjetske prvake Brazil.
Petković: Ova momčad može jako puno zbog karaktera kojeg imamo
JEDAN OD HEROJA
RAYYAN - Sve je lakše kada Livaković obrani prvi jedanaesterac, izjavio je odmah nakon četvrtfinalnog slavlja protiv Brazila Bruno Petković, hrvatski strijelac u 117. minuti za 1-1.
Dalić: Ovo nije naš kraj, idemo dalje
PODVIG
RAYYAN - Ovo je pobjeda za hrvatski narod, a igrači, oni nisu normalni, izjavio je odmah nakon velike pobjede protiv Brazila u četvrtfinalu hrvatski izbornik Zlatko Dalić.
Hrvatska izbacila Brazil za polufinale
SJAJAN USPJEH
DOHA - Nogometaši Hrvatske su ušli u polufinale Svjetskog prvenstva svladavši u četvrtfinalu Brazil nakon jedanaesteraca 4-2 (1-1, 0-0), te u polufinalu čeka boljega iz dvoboja Nizozemska-Argentina.
Najviše igrača u četvrtfinalu igra u Premier ligi
SP U KATARU
ZAGREB - Najviše igrača iz osam reprezentacija koje su izborile plasman u četvrtfinale Svjetskog nogometnog prvenstva u Katru igra u engleskom Premiershipu, dok je Primera druga najzastupljenija liga.