Brozović više nema koronavirus

OPORAVAK
Objavljeno: 26.11.2020 / 17:16
MILANO - Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović koji igra u Interu više nema koronavirus, objavio je u četvrtak milanski klub.

Veznjak Intera bio je pozitivan na testiranju 13. studenog, a sada je ponovno testiranje pokazalo da je negativan. On će sada biti podvrgnut potrebnim provjerama prema zdravstvenom protokolu i ukoliko dobije 'zeleno svjetlo' mogao bi zaigrati u subotnjoj utakmici talijanskog prvenstva protiv Sassuola.

Inter je sinoć na Sin Siru poražen od Real Madrida 0-2 u Ligi prvaka i nalazi se na rub sipadanja iz tg elitnog natjecanja.

Tagovi: Marcelo Brozović, koronavirus, Inter
Dinamo se požalio na suđenje
OGORČENI
ZAGREB - Nakon najvećeg derbija hrvatskog nogometa iz Dinama su se oglasili žestokim priopćenjem.
Oršić i Majer golčinama donijeli pobjedu Dinamu u derbiju
DERBI
ZAGREB - Dinamo je u zaostalom susretu 13. kola na Maksimiru pobijedio Hajduk 3:1. Hajduk je poveo golom Caktaša u 6. minuti, a onda je Mislav Oršić s dva krasna gola u 15. i 18. minuti kreirao veliki preokret i donio Modrima vrijednu pobjedu. Treći gol za Dinamo zabio je Lovro Majer u 84. minuti.
Čeferin: UEFA se obvezala održati EP u dvanaest gradova
JASNA PORUKA
ŽENEVA - Čelnici Europske nogometne federacije (UEFA) u srijedu su se sastali s predstavnicima 12 domaćina organizatora EURO 2020, na rutinskom sastanku kako bi razgovarali o operativnim pitanjima u vezi s turnirom, koji bi se trebao održati na ljeto.
Parma želi Domagoja Vidu
PARMA - Hrvatski reprezentativac, Domagoj Vida, mogao bi uskoro napustiti Bešiktaš, koji, ako je vjerovati napisima turskih medija, napušta već sigurno godinu dana.
Dinamo protiv Rosenborga na startu Lige prvaka mladih
ŽDRIJEB
ZAGREB - Norveški Rosenborg bit će suparnik Dinama na startu ovogodišnje UEFA-ine Lige prvaka mladih. Utakmica prvog kola na rasporedu je 2. ili 3. ožujka u Zagrebu, a pobjednik će se plasirati u šesnaestinu finala.