ATP finale: Đoković posljednji polufinalist

Objavljeno: 20.11.2020 / 17:16
LONDON - Prvi tenisač svijeta Novak Đoković posljednji je polufinalist ovogodišnjeg ATP finala u Londonu, on je u susretu 3. kola skupine "Tokio 1970" svladao Nijemca Alexandera Zvereva sa 6-3, 7-6 (4).

Bio je to izravni dvoboj za drugo mjesto u skupini i dvoboj protiv Austrijanca Dominica Thiema u subotnjem polufinalu.

Đoković je natjecanje u skupini završio s dvije pobjede i jednim porazom, dok je Zverev završio turnir s jednom pobjedom i dva poraza.

U posljednjem dvoboju natjecanja po skupinama od 21 sat igrat će Rus Danil Medvedev, koji je još u srijedu osigurao prolazak u polufinale s prvog mjesta u skupini, te Argentinac Diego Schwartzman, koji je s dva poraza u prva dva kola ostao bez izgleda za polufinale.

Medvedev će u subotnjem polufinalu za suparnika imati Španjolca Rafaela Nadala, drugog iz skupine "London 2020".

REZULTATI 3. KOLA,
Novak Đoković (Srb) - Alexander Zverev (Njem) 6-3, 7-6 (4)
Kasnije igraju:
Danil Medvedev (Rus) - Diego Schwartzman (Arg)

NBA: Uoči početka nove sezone 48 igrača zaraženo koronavirusom
NEW YORK - Vodstvo košarkaške NBA lige objavilo je da je na testiranjima obavljenim između 24. i 30. studenoga 48 igrača bilo zaraženo koronavirusom.
Hrvatska atletičarka Valentina Valjak preminula u 33. godini
IN MEMORIAM
ZAGREB - U 33. godini preminula je Valentina Valjak, atletičarka AK Svetice, nakon kratke i teške bolesti.
Rocketsi i Wizardsi u velikoj razmjeni
HOUSTON - Nakon samo jedne sezone Houston Rocketsi rastavili su dvojac bivših MVP-jeva. Poslali su Russella Westbrooka u Washington Wizardse u zamjenu za Johna Walla i zaštićeni izbor prve runde drafta 2023. godine.
PSG nokautirao Manchester, Giroud zabio četiri komada Sevilli
5. KOLO
MANCHESTER - Večerašnjim susretima je kompletirano peto kolo Lige prvaka.
Leipzigu golijada u Istanbulu, pogodak Olma
ISTANBUL - Nogometaši RB Leipziga osvojili su važna tri boda u borbi za plasman u osminu finala Lige prvaka nakon što su u 'ludom' susretu u Istanbulu pobijedili Istanbul Basaksehira sa 4-3.