Atletico pobijedio Barcelonu, katastrofalna greška Ter Stegena

LA LIGA
Objavljeno: 21.11.2020 / 23:01
MADRID - Nogometaši Atletico Madrida su slavili u derbiju 10. kola španjolske La Lige protiv Barcelone rezultatom 1:0.

Barcelona je tokom većeg dijela utakmice na stadionu Wanda Metropolitano bila indisponirana i domaćini su imali šansu slaviti i sa većom razlikom.

Gosti su prvi zaprijetili kada je u 3. minuti Dembele ubacio sa desne strane, a Griezmann šutira iz peterca preko prečke.

Nakon toga Atletico je najprije propustio dvije velike prilike preko Saula i Llorentea, a potom je u 45+3. minuti stigao do, ispostavit će se jedinog, pogotka na utakmici.

Correa je uputio loptu pred gol Barcelone, Ter Stegen je izašao na 40 metara od svog gola, Carrasco je stigao prije njega do lopte i prebacio mu je kroz noge i potom pogodio na prazan gol za 1:0.

U drugom poluvremenu golman domaće ekipe je dva puta sjajno intervenirao nakon šuteva Lengleta i Griezmanna i spasio svoju ekipu.

Tagovi: Barcelona, Atletico Madrid, Diego Simeone, Ronald Koeman, Marc-André ter Stegen, Yannick Carrasco,
Odgođene dvije utakmice u 1. HNL-u zbog koronavirusa
ODGODA
ZAGREB - Utakmica 14. kola HT Prve lige između Istre 1961 i Gorice, koja je trebala biti odigrana u ponedjeljak, 7. prosinca s početkom u 18 sati, odgođena je zbog zaraze koronavirusom u momčadi Istre 1961.
FIS otkazao sva natjecanja u Kini
SKIJANJE
BEČ - Međunarodni skijaški savez (FIS) u srijedu je otkazao sva natjecanja Svjetskog kupa koja su planirana za ovu sezonu u Kini.
ABA liga: Zbog korone odgođena utakmica Zadar- Cedevita Oimpija
LJUBLJANA - Utakmica 9. kola ABA lige između Zadra i Cedevita Olimpije koja se trebala igrati sutra službeno je odgođena zbog novog slučaja zaraze COVIDom-19 u hrvatskoj momčadi.
Dinamo ganja nevjerojatan rekord
SJAJNA OBRANA
ZAGREB - Nakon što su osigurali "europsko proljeće" nogometaši Dinama su u lovu na podvig koji još nije zabilježen u europski kupovima.
Leipzig želi Gvardiola već ove zime
PREBRZO
ZAGREB - Leipzig ima problema u obrani, stoper Klostermann je izvan terena zbog teže ozljede, a sad je, čini se, opet izvan pogona i lijevi bek Halstenberg.