Atletico pobijedio Barcelonu, katastrofalna greška Ter Stegena

LA LIGA
Objavljeno: 21.11.2020 / 23:01
MADRID - Nogometaši Atletico Madrida su slavili u derbiju 10. kola španjolske La Lige protiv Barcelone rezultatom 1:0.

Barcelona je tokom većeg dijela utakmice na stadionu Wanda Metropolitano bila indisponirana i domaćini su imali šansu slaviti i sa većom razlikom.

Gosti su prvi zaprijetili kada je u 3. minuti Dembele ubacio sa desne strane, a Griezmann šutira iz peterca preko prečke.

Nakon toga Atletico je najprije propustio dvije velike prilike preko Saula i Llorentea, a potom je u 45+3. minuti stigao do, ispostavit će se jedinog, pogotka na utakmici.

Correa je uputio loptu pred gol Barcelone, Ter Stegen je izašao na 40 metara od svog gola, Carrasco je stigao prije njega do lopte i prebacio mu je kroz noge i potom pogodio na prazan gol za 1:0.

U drugom poluvremenu golman domaće ekipe je dva puta sjajno intervenirao nakon šuteva Lengleta i Griezmanna i spasio svoju ekipu.

Tagovi: Barcelona, Atletico Madrid, Diego Simeone, Ronald Koeman, Marc-André ter Stegen, Yannick Carrasco,
Evo kome će Austrija dopustiti skijanje
SKIJANJE
BEČ - Austrija će u nadolazećoj zimskoj sezoni otvoriti svoje skijaške staze, ali s određenim graničenjima za ljubitelje zimskih sportova.
Liverpool bez Thiaga Alcantare dvije utakmice
OZLJEDA
LIVERPOOL - Liverpool će sljedeće dvije utakmice biti bez svog veznjaka Thiaga Alcantare koji je ozlijedio list ovaj vikend, a ne može računati ni na Trent Alexander-Arnolda koji je bolestan, objavio je engleski prvoligaš u ponedjeljak.
Pele se osjeća bolje
POBOLJŠANJE
RIO DE JANEIRO - Dobro raspoloženje je najbolji lijek, objavio je u ponedjeljak 80-godišnji Pele na Instagramu, uz puno fotografija kako sjedeći na stolici u bolničkom hodniku pokazuje stisnute šake.
Dalićev novi popis: Bayernova zvijezda prvi put u kadru
POPIS
ZAGREB - Izbornik Zlatko Dalić objavio je popis za listopadske akcije.
FIFA poziva na sastanak o prijedlogu za promjenu formata svjetskog prvenstva
FORMAT
ZUERICH - FIFA je pozvala vodeće nogometne saveze i organizacije na sastanak krajem rujna kako bi se razgovaralo o međunarodnom kalendaru natjecanja, uključujući i prijedlog da se Svjetsko nogometno prvenstvo održava svake dvije godine.