Atletico Madrid u ludoj završnici zadržao prvo mjesto

LA LIGA
Objavljeno: 16.05.2021 / 21:04
MADRID - Uoči posljednjeg 38. kola u La Ligi na prvom je mjestu Atletico Madrid s 83 bodova, dok je Real Madrid drugi s dva boda manje. Barcelona je treća sa 76 bodova.

Atletico Madrid je danas nakon preokreta u 37. kolu pobijedio Osasunu 2:1, dok je Real Madrid svladao na gostovanju Athletic Bilbao 1:0. Osasuna je došla u vodstvo u 75. minuti kad je zabio hrvatski napadač Budimir, ali preko Lodija (82) i Suareza Atletico dolazi do vrijedna tri boda. Real Madrid slavio je pogotkom Nacha iz 68. minute.

Tagovi: Atletico Madrid, Luis Suarez, Ante Budimir, Getafe, Diego Simeone
Finci šokirali Dansku u Kopenhagenu
ŠOK
KOPENHAGEN - U dvoboju 1. kola B skupine EURA nogometaši Finske su u Kopenhagenu svladali Dansku s 1-0 (0-0) i priredili veliko iznenađenje u svom premijernom nastupu.
Eriksen pri svijesti, stanje mu je stabilno
DOBRE VIJESTI
KOPENHAGEN - Christian Eriksen srušio se u 43. minuti utakmice. Liječnici su ga pokušavali reanimirati, a utakmica je prekinuta. Grozne scene u Kopenhagenu.
Eriksen se srušio, utakmica je prekinuta
NEVJEROJATNO
KOPENHAGEN - Najbolji danski nogometaš Christian Eriksen se srušio na samom kraju prvog poluvremena utakmice Danska-Finska, liječnici ga oživljavaju. Utakmica je prekinuta.
Modrić: Nadam se da ćemo mi kontrolirati igru
PRED ENGLESKU
LONDON - Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić najavio je nedjeljni ogled protiv Engleske koji se igra u sklopu 1. kola skupine D Europskog nogometnog prvenstva.
Švicarci propustili pobjedu nad Walesom
SKUPINA A
BAKU - U dvoboju 1. kola A skupine EURA nogometaši Walesa i Švicarske su u Bakuu odigrali 1-1 (0-0).