Argentina u četvrtfinalu Copa Americe, Messi dostigao Mascherana

COPA AMERICA
Objavljeno: 22.06.2021 / 10:29
BRAZILIJA - Argentina i Čile osigurali su nastup u četvrtfinalu Copa Americe koje se održava u Brazilu.

Argentina je pobijedila Paragvaj 1:0 u trećem kolu skupine A u Braziliji, a Lionelu Messiju je to bila 147. utakmica za argentinsku reprezentaciju zahvaljujući čemu je dostigao Javiera Mascheran po broju nastupa u nacionalnom dresu

Čovjek odluke u Braziliji bio je Alejandro Gomez, koji je jedini pogodak na utakmici, nakon dodavanja Angela Di Marie, postigao u desetoj minuti.

Messi, koji je prvu utakmicu za Argentinu odigrao 16. kolovoza 2005. godine, izjednačio se s dugogodišnjim suigračem u Barceloni Mascheranom po broju nastupa i sigurno postati igrač s najviše odigranih utakmica za argentinsku odabranu vrstu čiji je već najbolji strijelac sa 73 zabijena gola.

Tagovi: Copa America, Alejandro Gomez, Lionel Messi, Javier Mascherano
Matea Jelić osvojila zlatnu medalju
ZA POVIJEST
TOKIO - Hrvatska tekvondašica Matea Jelić (23) osvojila je naslov olimpijske pobjednice u kategoriji do 67 kilograma na Olimpijskim igrama u Tokiju, u finalu je uspješnija bila od Britanke Lauren Williams s 25:21.
Hrvatska ima drugu medalju, bronca za Tonija Kanaeta
USPJESI
TOKIO - Hrvatski reprezentativac u tekvondou Toni Kanaet (25) osvojio je brončanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Olimpijskim igrama u Tokiju.
Novo zlato za Kosovo u džudu
DŽUDO
TOKIO - Nakon Distrie Krasniqi, zlatnu medalju za Kosovo na olimpijskim igrama u Tokiju osvojila je još jedna džudašica. Nora Gjakova slavila je u kategoriji do 57 kg.
Mektić i Pavić izborili plasman u četvrtfinale
TOKIO - Nikola Mektić i Mate Pavić opravdali su status najboljeg teniskog para svijeta i izborili mjesto u četvrtfinalu olimpijskog turnira pobijedivši u drugom kolu Talijane Lorenza Musettija i Lorenza Sonega sa 7-5, 6-7 (5), 10-7 nakon dva sata i četiri minute igre.
Ćorić napredovao, Čilić nazadovao
ATP LJESTVICA

ZAGREB - Hrvatski tenisač Borna Ćorić napredovao je za jedno mjesto na novoj ATP ljestvici i sada je 32. tenisač svijeta, dok je Marin Čilić pao za jednu stepenicu i trenutačno drži 37. mjesto.