Rezultat pretrage za pojam: hrvatska košarkaška reprezentacija
Hrvatskoj reprezentaciji do 18 godina bronca na EP u košarci
USPJESI
KONYA - Hrvatska muška košarkaška reprezentacija do 18 godina osvojila je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u turskoj Konyi, u dvoboju za treće mjesto naši su juniori svladali vršnjake iz Grčke sa 75-71 (11-19, 19-9, 24-24, 21-19).
Repeša: Postavili smo letvicu jako visoko
SVETI MARTIN NA MURI - "Naši navijači očekuju da nastavimo tako, štoviše da napravimo korak naprijed ako je moguće. Zato su pred nama velike obaveze i očekivanja."
Repeša otpisao Drapera, vodi Lafayettea
ZAGREB - I dok Delaš nije bio niti na širem popisu od 24 igrača, Draper je otpao jer je njegovo mjesto zauzeo novi razigravač iz SAD-a s Hrvatskom putovnicom - Oliver Lafayette.
Repeša: Ambicije velike, ali tek treba vidjeti tko će se odazvati
ZAGREB - "Grčka je zapravo jedina reprezentacija koju poznajemo i to sad svježe iz Slovenije, sve ostalo su nepoznanice i bilo bi suludo išta govoriti o tim reprezentacijama. "
Jasmin Repeša ostaje izbornik Hrvatske
HKS
ZAGREB - Hrvatska košarkaška reprezentacija je pod Repešinim vodstvom na Eurobasketu u Sloveniji osvojila četvrto mjesto.
Repeša: Dobar rezultat bio bi plasman na Svjetsko prvenstvo
EUROBASKET
ZAGREB - "U usporedbi s EP-om u Poljskoj kada sam posljednji put vodio reprezentaciju bit ćemo defanzivno agresivniji i dolaziti do više laganih poena, a tako ćemo do dobrog rezultata."
Repeša dobio otkaz u Unicaji
ZAGREB - Otkazom u Unicaji se otvara mogućnost da Repeša nastavi raditi kao izbornik hrvatske košarkaške reprezentacije, te ju vodi na skorašnjem Eurobasketu koji će se od 4. do 22. rujna igrati u Sloveniji.
Hrvatska ispala u prvom krugu, Vranković više nije izbornik
KOŠARKAŠKI KRAH
ALYTUS - U susretu posljednjeg, petog kola C skupine europskog prvenstva u Litvi hrvatska košarkaška reprezentacija je izgubila od Grčke 69:74 čime se oprostila od plasmana u drugi krug natjecanja.
<<  <  Strana 5 od 5 . Ukupno: 104.  >  >>