Rezultat pretrage za pojam: Espanyol
Mandžukić strijelac u pobjedi Atletica
PRIMERA
MADRID - U dvoboju 19. kola Primere u nedjelju je Atletico Madrid na domaćem terenu svladao Granadu s 2-0, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić bio je strijelac vodećeg gola u 34. minuti iz penala. Za konačnih 2-0 zabio je Raul Garcia u 88. minuti.
Atletico izbacio Real, dva gola Torresa
KUP KRALJA
MADRID - Nogometaši Atletico Madrida izborili su plasman u četvrtfinale španjolskog Kupa Kralja nakon što su u uzvratnom susretu osmine finala na Santiago Bernabeu odigrali 2-2 protiv gradskog suparnika Reala i tako sačuvali dva gola prednosti iz prve utakmice.
Barcelona - Atletico 3-1, asistencija Rakitića, gol Mandžukića
PRIMERA
BARCELONA - U derbiju 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na svom Camp Nou svladala Atletico iz Madrida sa 3-1 (2-0).
Asistencija Rakitića u pobjedi Barcelone
PRIMERA
BARCELONA - Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić igrao je do 65. minute za Barcelonu u 5-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Cordobe u susretu 16. kola Primere, te je asistirao Pedru Rodriguezu za prvi pogodak na susretu.
Rekord Messija, pogodak Rakitića
PRIMERA
BARCELONA - Messi je prestigao napadača Athletica iz Bilbaoa Telma Zarru koji je do rekorda od 251 pogotka stigao 1955. godine.
Atletico Madrid - Cordoba 4-2; Mandžukić strijelac
PRIMERA
MADRID - Hrvatski napadač je glavom postigao treći gol na utakmici u 62. minuti, a to mu je ukupno četvrti zgoditak za prvaka Španjolske u Primeri.
Pobjeda Barcelone, rekord Brava, Rakitiću 20 minuta
REKORDI
ZAGREB - Čileanac, koji je ovoga ljeta stigao na Camp Nou iz Real Sociedada, nije primio gol 630 minuta.
Gol Mandžukića za pobjedu Atletica
PRIMERA
MADRID - Napadač hrvatske nogometne reprezentacije bio je strijelac za madridski Atletico u susretu 2. kola španjolskog prvenstva u kojemu je branitelj naslova na svom Vicente Calderonu svladao novaka u ligi Eibar sa 2-1 (2-1).
Atletico Madrid preživio Camp Nou, postao prvak Španjolske
PRIMERA
BARCELONA - Atletico je u dramatičnoj utakmici ostao neporažen na Nou Campu, iako su već nakon 22 minute ostali bez ozlijeđenih Diega Coste i Arde Turana, koji su u suzama napustili teren, te je njihov nastup u finalu Lige prvaka protiv Reala u subotu krajnje neizvjestan.
Primera: Pobjede vodećeg trojca
ŠPANJOLSKA
MADRID - U 32. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Atletico Madrid, Barcelona i Real Madrid upisali su pobjede, pa se i dalje nalaze unutar tri boda razlike. Atletico Madrid ima 79, Barcelona 78, a Real Madrid 76 bodova.
Rakitićeva asistencija slomila Real, Barcelona uvjerljiva (VIDEO)
PRIMERA
MADRID - U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u srijedu izgubio na gostovanju od Seville rezultatom 2-1 i tim porazom sasvim kompromitirao svoje izglede u borbi za naslov prvaka.
Ancelotti najbolje plaćeni trener u Primeri
MADRID - Trener Real Madrida Talijan Carlo Ancelotti najbolje je plaćeni nogometni trener u španjolskom prvenstvu sa 7,5 milijuna eura godišnjom plaćom, prenijeli su španjolski mediji.
Vilanova nastavlja liječenje u New Yorku
LIJEČENJE
BARCELONA - Vilanova je ranije ove godine proveo u New Yorku deset tjedana na liječenju kemoterapijom i radioterapijom.
Mourinho čestitao Barceloni četvrtu titulu u pet godina
ČESTITKA
MADRID - Posljednjih desetljeća Barcelona je uspješnija od Reala. U posljednje 23 sezone, Real osvojio samo sedam naslova prvaka, a Barcelona čak 12, od toga šest u posljednjih deset godina.
Vilanova na klupi Barcelone protiv Espanyola
POVRATAK
BARCELONA - Vilanova je 20. prosinca operirao tumor na parotidnoj žlijezdi. Dva dana kasnije je pušten iz bolnice, a tek mu predstoje tretmani kemoterapijom i zračenjem.
Barcelona: Vilanova se jutros vratio na posao
OPORAVAK
BARCELONA - Vilanova se u srijedu pojavio u trening-centru Barcelone. Istina nije vodio trening, već je proveo prijepodne u uredu, a na terenu je ionako bilo samo nekoliko igrača, točnije oni koji će večeras igrati za Kataloniju protiv Nigerije.
Mourinho: Modrić još uvijek ima problema
KRITIKE
MADRID - "Modrić još uvijek ima malih problema. Svaki put kada na teren istrči postava sa njim u veznom redu, njegov odgovor ne biva ništa bolji od prethodnih", kazao je Portugalac.
Mourinho novinaru Marce: Ja sam vrh u nogometu, ti si sranje u novinarstvu
IZGUBIO ŽIVCE
MADRID - "Rekli su mi da si kurvin sin i veoma loša osoba. S obzirom na to da sam trener Real Madrida, poštujem te. Međutim, kada to ne budem, ti ćeš za mene biti samo još jedan čovjek sa ulice i onda ćemo vidjeti..."
Rayo Vallecano - Barcelona 0:5; Messi stigao do 301
UVJERLJIVO
MADRID - Messija sada od Pelea, koji je 1959. za Santos i Brazil zabio 75 pogodaka dijele još samo dva pogotka, a možda nije nedostižan ni apsolutni rekord koji drži Gerd Mueller. On je 1972. za Bayern i Njemačku postigao čak 85 golova.
Atletico Madrid pobijedio Athletic 3-0 i osvojio Europsku ligu
EUROPSKA LIGA
BUKUREŠT - Golove za madridski sastav postigli su Kolumbijac Radamel Falcao (7, 34) i Brazilac Diego (85).
Carles Puyol propušta EURO
OZLJEDA
MADRID - Pred kraj prvenstvenog dvoboja s Espanyolom kapetan se požalio na bol u desnom koljenu, a detaljni pregledi pokazali su da mora na operacijski stol.
Barcelona - Granada 5:3, Messi najbolji Barcelonin strijelac u povijesti
REKORDI
BARCELONA - Messi je za dva gola prestigao legendarnog Cesara Rodrigueza koji je 40-tih i 50-tih godina prošlog stoljeća zabio 232 gola u 354 službena nastupa.
Real korak do naslova, neizvjesno u Engleskoj, Njemačkoj, Francuskoj i Italiji
LIGE PETICE
ZAGREB - Do konca natjecanja u vodećim europskim ligama ostalo je tek nešto više od dva mjeseca, a jedino je u španjolskom prvenstvu pitanje prvaka praktično riješeno.